5 najlepszych szkół języka angielskiego w Southampton w 2019 roku (od zł 1,065)

Ostatnio zrecenzowane szkoły języka angielskiego w Southampton

Lewis School of English

Nie mogę przyjść z niczego, której nie lubię; Bardzo podobała mi się wszystkie części szkoły Lewis, plus wszystkie aspekty związane z zakwaterowaniem, a mianowicie obudowa i rodzin.Nauczyciele są przyjazne i czuć się komfortowo w środowisku... more

Lewis School of English

Przez dwa tygodnie każdego dnia roboczego, do szkoły LEWIS. Miałem 2 kursy dziennie, to było warte 3 godziny, ale to nie wystarczy. Następnym razem wezmę 3 kursy dziennie co najmniej. W klasie byliśmy dużo, około dziesięciu. Nauczyciele są... more


RODZAJE KURSÓW Angielski

Jakiego rodzaju kursu języka angielski szukasz?

Ogólne

Ogólne kursy języka angielskiego

Ogólne kursy angielskiego są dla dorosłych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania w języku angielskim. Większość kursów przeznaczona jest dla dorosłych w wieku od 16 lat. Dostępne są kursy 2 - 48 tygodniowe. Większość kursów zawiera średnio 30 zajęć w tygodniu.

Junior

Kursy języka angielskiego dla dzieci

Kurs idealny dla dzieci w wieku 4 - 12 lat i nastolatków w wieku 13 - 18 lat chcących uczyć się języka angielski w trakcie wakacji. Dostępne są kursy 4 - 8 tygodniowe w lecie od czerwca do sierpnia.

Przygotowanie do egzaminu

Kursy języka!of angielski przygotowujące do testów

Kursy angielski przygotowujące do testów są dla studentów, którzy chcą przygotować się do egzaminów z angielskiego aby poprawić perspektywy zatrudnienia lub dostać się na uniwersytet.

Profesjonalne

Angielski- kursy profesjonalne

Profesjonalne kursy języka angielskiego są dla profesjonalistów, którzy chcą uczyć się angielskiego w konkretnej dziedzinie, takich jak biznes, medycyna, prawo, lotnictwo i hotelarstwo.

Specjalność

Specjalistyczne kursy języka angielskiego

Specjalistyczne kursy języka angielskiego są dla tych, którzy chcą uczyć się angielskiego i uczestniczyć w działaniach, takich jak sport, sztuka, jedzenie i inne.