Popularne miejsca docelowe

Kursy języka Arabski w Amman z Language International
Ucz się Arabski
Amman

5 szkół, 95 kursów idź

Kursy języka Arabski w Kair z Language International
Ucz się Arabski
Kair

6 szkół, 55 kursów idź

Kursy języka Arabski w Safakis z Language International
Ucz się Arabski
Safakis

1 szkoła, 33 kursy idź

RODZAJE KURSÓW Arabski

Jakiego rodzaju kursu języka arabski szukasz?

Ogólne

Ogólne kursy języka arabskiego

Ogólne kursy arabskiego są dla dorosłych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania w języku arabskim. Większość kursów przeznaczona jest dla dorosłych w wieku od 16 lat. Dostępne są kursy 2 - 48 tygodniowe. Większość kursów zawiera średnio 30 zajęć w tygodniu.

Junior

Kursy języka arabskiego dla dzieci

Kurs idealny dla dzieci w wieku 4 - 12 lat i nastolatków w wieku 13 - 18 lat chcących uczyć się języka arabski w trakcie wakacji. Dostępne są kursy 4 - 8 tygodniowe w lecie od czerwca do sierpnia.

Przygotowanie do egzaminu

Kursy języka!of arabski przygotowujące do testów

Kursy arabski przygotowujące do testów są dla studentów, którzy chcą przygotować się do egzaminów z arabskiego aby poprawić perspektywy zatrudnienia lub dostać się na uniwersytet.

Business

Biznesowe kursy języka arabskiego

Indywidualne lekcje arabskiego biznesowego są dla biznesmenów i profesjonalistów, którzy chcą nauczyć się języka arabskiego tak szybko, jak to możliwe z niestandardowych lekcji i prywatnego nauczyciela arabskiego.

Profesjonalne

Arabski- kursy profesjonalne

Profesjonalne kursy języka arabskiego są dla profesjonalistów, którzy chcą uczyć się arabskiego w konkretnej dziedzinie, takich jak biznes, medycyna, prawo, lotnictwo i hotelarstwo.

Studia i praca

Programy nauka i praca- arabski

Programy nauka i praca są dla dorosłych, którzy chcą nauczyć się języka arabskiego i zdobyć doświadczenia zawodowego w tym samym czasie.

Specjalność

Specjalistyczne kursy języka arabskiego

Specjalistyczne kursy języka arabskiego są dla tych, którzy chcą uczyć się arabskiego i uczestniczyć w działaniach, takich jak sport, sztuka, jedzenie i inne.