6 najlepszych szkół języka arabskiego w Ammanie w 2019 roku (od zł 349)

Ostatnio zrecenzowane szkoły języka arabskiego w Ammanie

Ahlan World Jordan

Ahlan Jordan jest mały i pokorny miejsce, ale nie bardzo zorganizowany. Jednak nauka jest dobra, postęp jest szybkie i nauczyciele są zobowiązani. Studenci pochodzą z całego świata, aby uczyć się arabskiego tutaj. Niektórzy studenci przebywał z... more


RODZAJE KURSÓW Arabski

Jakiego rodzaju kursu języka arabski szukasz?

Ogólne

Ogólne kursy języka arabskiego

Ogólne kursy arabskiego są dla dorosłych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania w języku arabskim. Większość kursów przeznaczona jest dla dorosłych w wieku od 16 lat. Dostępne są kursy 2 - 48 tygodniowe. Większość kursów zawiera średnio 30 zajęć w tygodniu.

Business

Biznesowe kursy języka arabskiego

Indywidualne lekcje arabskiego biznesowego są dla biznesmenów i profesjonalistów, którzy chcą nauczyć się języka arabskiego tak szybko, jak to możliwe z niestandardowych lekcji i prywatnego nauczyciela arabskiego.

Studia i praca

Programy nauka i praca- arabski

Programy nauka i praca są dla dorosłych, którzy chcą nauczyć się języka arabskiego i zdobyć doświadczenia zawodowego w tym samym czasie.

Specjalność

Specjalistyczne kursy języka arabskiego

Specjalistyczne kursy języka arabskiego są dla tych, którzy chcą uczyć się arabskiego i uczestniczyć w działaniach, takich jak sport, sztuka, jedzenie i inne.