Popularne miejsca docelowe

Florencja
Ucz się Włoski
Florencja

12szkół, 128 kursów idź

Rzym
Ucz się Włoski
Rzym

9szkół, 112 kursów idź

Mediolan
Ucz się Włoski
Mediolan

5szkół, 64 kursy idź

RODZAJE KURSÓW Włoski

Jakiego rodzaju kursu języka włoski szukasz?

Ogólne

Ogólne kursy języka włoskiego

Ogólne kursy włoskiego są dla dorosłych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania w języku włoskim. Większość kursów przeznaczona jest dla dorosłych w wieku od 16 lat. Dostępne są kursy 2 - 48 tygodniowe. Większość kursów zawiera średnio 30 zajęć w tygodniu.

Junior

Kursy języka włoskiego dla dzieci

Kurs idealny dla dzieci w wieku 4 - 12 lat i nastolatków w wieku 13 - 18 lat chcących uczyć się języka włoski w trakcie wakacji. Dostępne są kursy 4 - 8 tygodniowe w lecie od czerwca do sierpnia.

Przygotowanie do egzaminu

Kursy języka!of włoski przygotowujące do testów

Kursy włoski przygotowujące do testów są dla studentów, którzy chcą przygotować się do egzaminów z włoskiego aby poprawić perspektywy zatrudnienia lub dostać się na uniwersytet.

Business

Biznesowe kursy języka włoskiego

Indywidualne lekcje włoskiego biznesowego są dla biznesmenów i profesjonalistów, którzy chcą nauczyć się języka włoskiego tak szybko, jak to możliwe z niestandardowych lekcji i prywatnego nauczyciela włoskiego.

Trening dydaktyczny

Kursy nauczycielskie- włoski

Kursy włoski dla nauczycieli są dla zainteresowanych nauczaniem języka włoski za granicą. Istnieje ogromne zapotrzebowanie na wykwalifikowanych nauczycieli języka włoski na całym świecie z możliwością pracy w prawie każdym kraju

Profesjonalne

Włoski- kursy profesjonalne

Profesjonalne kursy języka włoskiego są dla profesjonalistów, którzy chcą uczyć się włoskiego w konkretnej dziedzinie, takich jak biznes, medycyna, prawo, lotnictwo i hotelarstwo.

Studia i praca

Programy nauka i praca- włoski

Programy nauka i praca są dla dorosłych, którzy chcą nauczyć się języka włoskiego i zdobyć doświadczenia zawodowego w tym samym czasie.

Specjalność

Specjalistyczne kursy języka włoskiego

Specjalistyczne kursy języka włoskiego są dla tych, którzy chcą uczyć się włoskiego i uczestniczyć w działaniach, takich jak sport, sztuka, jedzenie i inne.