Popularne miejsca docelowe

Kursy języka Włoski w Florencja z Language International
Ucz się Włoski
Florencja

17 szkół, 246 kursów idź

Kursy języka Włoski w Rzym z Language International
Ucz się Włoski
Rzym

12 szkół, 114 kursów idź

Kursy języka Włoski w Mediolan z Language International
Ucz się Włoski
Mediolan

6 szkół, 83 kursy idź

RODZAJE KURSÓW Włoski

Jakiego rodzaju kursu języka włoski szukasz?

Ogólne

Ogólne kursy języka włoskiego

Ogólne kursy włoskiego są dla dorosłych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania w języku włoskim. Większość kursów przeznaczona jest dla dorosłych w wieku od 16 lat. Dostępne są kursy 2 - 48 tygodniowe. Większość kursów zawiera średnio 30 zajęć w tygodniu.

Junior

Kursy języka włoskiego dla dzieci

Kurs idealny dla dzieci w wieku 4 - 12 lat i nastolatków w wieku 13 - 18 lat chcących uczyć się języka włoski w trakcie wakacji. Dostępne są kursy 4 - 8 tygodniowe w lecie od czerwca do sierpnia.

Przygotowanie do egzaminu

Kursy języka!of włoski przygotowujące do testów

Kursy włoski przygotowujące do testów są dla studentów, którzy chcą przygotować się do egzaminów z włoskiego aby poprawić perspektywy zatrudnienia lub dostać się na uniwersytet.

Business

Biznesowe kursy języka włoskiego

Indywidualne lekcje włoskiego biznesowego są dla biznesmenów i profesjonalistów, którzy chcą nauczyć się języka włoskiego tak szybko, jak to możliwe z niestandardowych lekcji i prywatnego nauczyciela włoskiego.

Trening dydaktyczny

Kursy nauczycielskie- włoski

Kursy włoski dla nauczycieli są dla zainteresowanych nauczaniem języka włoski za granicą. Istnieje ogromne zapotrzebowanie na wykwalifikowanych nauczycieli języka włoski na całym świecie z możliwością pracy w prawie każdym kraju

Profesjonalne

Włoski- kursy profesjonalne

Profesjonalne kursy języka włoskiego są dla profesjonalistów, którzy chcą uczyć się włoskiego w konkretnej dziedzinie, takich jak biznes, medycyna, prawo, lotnictwo i hotelarstwo.

Studia i praca

Programy nauka i praca- włoski

Programy nauka i praca są dla dorosłych, którzy chcą nauczyć się języka włoskiego i zdobyć doświadczenia zawodowego w tym samym czasie.

Specjalność

Specjalistyczne kursy języka włoskiego

Specjalistyczne kursy języka włoskiego są dla tych, którzy chcą uczyć się włoskiego i uczestniczyć w działaniach, takich jak sport, sztuka, jedzenie i inne.