Popularne miejsca docelowe

Kursy języka Chiński Mandaryński w Szanghaj z Language International
Ucz się Chiński Mandaryński
Szanghaj

21 szkół, 151 kursów idź

Kursy języka Chiński Mandaryński w Pekin z Language International
Ucz się Chiński Mandaryński
Pekin

10 szkół, 79 kursów idź

Kursy języka Chiński Mandaryński w Hongkong z Language International
Ucz się Chiński Mandaryński
Hongkong

3 szkoły, 42 kursy idź

RODZAJE KURSÓW Chiński Mandaryński

Jakiego rodzaju kursu języka chiński mandaryński szukasz?

Ogólne

Ogólne kursy języka chińskiego mandaryńskiego

Ogólne kursy chińskiego mandaryńskiego są dla dorosłych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania w języku chiński mandaryńskim. Większość kursów przeznaczona jest dla dorosłych w wieku od 16 lat. Dostępne są kursy 2 - 48 tygodniowe. Większość kursów zawiera średnio 30 zajęć w tygodniu.

Junior

Kursy języka chińskiego mandaryńskiego dla dzieci

Kurs idealny dla dzieci w wieku 4 - 12 lat i nastolatków w wieku 13 - 18 lat chcących uczyć się języka chiński mandaryński w trakcie wakacji. Dostępne są kursy 4 - 8 tygodniowe w lecie od czerwca do sierpnia.

Przygotowanie do egzaminu

Kursy języka!of chiński mandaryński przygotowujące do testów

Kursy chiński mandaryński przygotowujące do testów są dla studentów, którzy chcą przygotować się do egzaminów z chińskiego mandaryńskiego aby poprawić perspektywy zatrudnienia lub dostać się na uniwersytet.

Business

Biznesowe kursy języka chińskiego mandaryńskiego

Indywidualne lekcje chińskiego mandaryńskiego biznesowego są dla biznesmenów i profesjonalistów, którzy chcą nauczyć się języka chińskiego mandaryńskiego tak szybko, jak to możliwe z niestandardowych lekcji i prywatnego nauczyciela chińskiego mandaryńskiego.

Profesjonalne

Chiński mandaryński- kursy profesjonalne

Profesjonalne kursy języka chińskiego mandaryńskiego są dla profesjonalistów, którzy chcą uczyć się chińskiego mandaryńskiego w konkretnej dziedzinie, takich jak biznes, medycyna, prawo, lotnictwo i hotelarstwo.

Studia i praca

Programy nauka i praca- chiński mandaryński

Programy nauka i praca są dla dorosłych, którzy chcą nauczyć się języka chińskiego mandaryńskiego i zdobyć doświadczenia zawodowego w tym samym czasie.

Specjalność

Specjalistyczne kursy języka chińskiego mandaryńskiego

Specjalistyczne kursy języka chińskiego mandaryńskiego są dla tych, którzy chcą uczyć się chińskiego mandaryńskiego i uczestniczyć w działaniach, takich jak sport, sztuka, jedzenie i inne.