Popularne miejsca docelowe

Kursy języka Japoński w Tokio z Language International
Ucz się Japoński
Tokio

11 szkół, 60 kursów idź

Kursy języka Japoński w Fukuoka z Language International
Ucz się Japoński
Fukuoka

3 szkoły, 21 kursów idź

Kursy języka Japoński w Kioto z Language International
Ucz się Japoński
Kioto

2 szkoły, 12 kursów idź

RODZAJE KURSÓW Japoński

Jakiego rodzaju kursu języka japoński szukasz?

Ogólne

Ogólne kursy języka japońskiego

Ogólne kursy japońskiego są dla dorosłych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania w języku japońskim. Większość kursów przeznaczona jest dla dorosłych w wieku od 16 lat. Dostępne są kursy 2 - 48 tygodniowe. Większość kursów zawiera średnio 30 zajęć w tygodniu.

Junior

Kursy języka japońskiego dla dzieci

Kurs idealny dla dzieci w wieku 4 - 12 lat i nastolatków w wieku 13 - 18 lat chcących uczyć się języka japoński w trakcie wakacji. Dostępne są kursy 4 - 8 tygodniowe w lecie od czerwca do sierpnia.

Przygotowanie do egzaminu

Kursy języka!of japoński przygotowujące do testów

Kursy japoński przygotowujące do testów są dla studentów, którzy chcą przygotować się do egzaminów z japońskiego aby poprawić perspektywy zatrudnienia lub dostać się na uniwersytet.

Business

Biznesowe kursy języka japońskiego

Indywidualne lekcje japońskiego biznesowego są dla biznesmenów i profesjonalistów, którzy chcą nauczyć się języka japońskiego tak szybko, jak to możliwe z niestandardowych lekcji i prywatnego nauczyciela japońskiego.

Profesjonalne

Japoński- kursy profesjonalne

Profesjonalne kursy języka japońskiego są dla profesjonalistów, którzy chcą uczyć się japońskiego w konkretnej dziedzinie, takich jak biznes, medycyna, prawo, lotnictwo i hotelarstwo.

Studia i praca

Programy nauka i praca- japoński

Programy nauka i praca są dla dorosłych, którzy chcą nauczyć się języka japońskiego i zdobyć doświadczenia zawodowego w tym samym czasie.

Specjalność

Specjalistyczne kursy języka japońskiego

Specjalistyczne kursy języka japońskiego są dla tych, którzy chcą uczyć się japońskiego i uczestniczyć w działaniach, takich jak sport, sztuka, jedzenie i inne.