Szkoły języka japońskiego w Fukuoka

Ostatnio zrecenzowane szkoły języka japońskiego w Fukuoka

Genki Japanese and Culture School

Czuję się tak, jakby kultury klas można użyć więcej zmian, zwłaszcza pop-kultury. Jednak nauczyciele mogą być również bardziej spójny ponieważ każdy z nich ma własny styl osobisty nauczania. W przeciwnym razie wszystko było dobre. more

Genki Japanese and Culture School

Nauczyciele z pasją, a pacjenta w nauczaniu. Te wykonane uczenia się przyjemne i ciekawe. Kiedy napotykamy coś niejasne, nauczyciele byli pacjenta i wesoły wyjaśnić do nas. Pracownicy nie były bardzo pomocne; Informacje dla naszego codziennego... more


RODZAJE KURSÓW Japoński

Jakiego rodzaju kursu języka japoński szukasz?

Ogólne

Ogólne kursy języka japońskiego

Ogólne kursy japońskiego są dla dorosłych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania w języku japońskim. Większość kursów przeznaczona jest dla dorosłych w wieku od 16 lat. Dostępne są kursy 2 - 48 tygodniowe. Większość kursów zawiera średnio 30 zajęć w tygodniu.

Przygotowanie do egzaminu

Kursy języka!of japoński przygotowujące do testów

Kursy japoński przygotowujące do testów są dla studentów, którzy chcą przygotować się do egzaminów z japońskiego aby poprawić perspektywy zatrudnienia lub dostać się na uniwersytet.

Specjalność

Specjalistyczne kursy języka japońskiego

Specjalistyczne kursy języka japońskiego są dla tych, którzy chcą uczyć się japońskiego i uczestniczyć w działaniach, takich jak sport, sztuka, jedzenie i inne.