Jesteśmy zespołem entuzjastów języków i technologii budujących najlepszą stronę do wyszukiwania kursów językowych.

Naszym celem jest wyeliminowanie agonii z planowania wrażeń językowych. Zaprojektowaliśmy naszą stronę, aby ułatwić Ci porównanie tysięcy kursów jednocześnie. Jeśli chcesz spędzić godziny na samodzielnym przeszukiwaniu każdej witryny szkoły językowej, jest to jedna z opcji. Jeśli wolisz łatwiejszy sposób znalezienia dobrej oferty, możemy pomóc. Nasza strona prezentuje wyniki kursów w taki sposób, abyś mógł wybrać najlepszy kurs dla siebie na pierwszy rzut oka.

W Language International chcemy sprawić, by Twoje doświadczenia stały się lepsze, a zabawę z powrotem zaplanować.


Poznaj naszych założycieli

Karen Ong
Karen Ong

Założyciel i współ-dyrektor generalny

Jej pasja do języków i różnych kultur skłoniła ją do rozpoczęcia Language International. Karen jest entuzjastką języka i podróży, mówi 6 językami (a obecnie uczy się niemieckiego, siódmego) i podróżowała do ponad 100 miast na 6 kontynentach.

Language International jest kontynuacją jej zainteresowania ułatwianiem wymiany językowej i kulturalnej. Przed uruchomieniem Language International założyła MyHappyPlanet.com, stronę wymiany języków peer-to-peer. Karen ukończyła studia MBA w Harvard Business School, gdzie otrzymała nagrodę im. Roberta F. Jasse.

Michael Reich
Współ-dyrektor generalny i CFO

Co-CEO and CFO

Michael mówi płynnie po angielsku, niemiecku i francusku, a teraz uczy się chińskiego. Urodził się w Niemczech i studiował we Francji, Niemczech i Stanach Zjednoczonych. Obecnie nadzoruje nasze funkcje sprzedaży i finansów w Language International.

Przed Language International założył UpDown.com, wirtualną stronę inwestycyjną i był właścicielem Spirit Link GmbH, firmy konsultingowej IT. Michael ukończył studia MBA w Harvard Business School oraz posiada tytuł licencjata w dziedzinie zarządzania biznesem na Uniwersytecie w Reutlingen w Niemczech i Reims Management School we Francji.


Nasi liderzy zespołu

Simone Reich
Simone Reich email Simone »

Lider zespołu i starszy doradca studenta (niemiecki, hiszpański, francuski, angielski i trochę arabski)

Simone prowadzi nasz zespół doradców studenta, a także doradza naszym studentom języka niemieckiego, angielskiego i hiszpańskiego. Urodziła się w Niemczech, ale rok mieszkała w Kolumbii, a w Egipcie 4 lata.

Ukończyła studia magisterskie w dziedzinie antropologii kulturowej, studiów Ameryki Łacińskiej i psychologii na Uniwersytecie w Hamburgu. Jest również tłumaczem przysięgłym, tłumaczem ustnym i korespondentem w języku hiszpańskim i francuskim. Przed dołączeniem do Language International pracowała jako instruktor nurkowania PADI w kurorcie Dahab w Egipcie.

Mathis Pedersen
Mathis Pedersen email Mathis »

Kierownik zespołu (duński, szwedzki, angielski, niemiecki, francuski i włoski)

Mathis kieruje naszym zespołem doradców studenta, a także odpowiada za rekrutację nowych doradców dla naszego zespołu. Pochodzący z Danii, Mathis mieszka w Berlinie od 12 lat, po pewnym czasie w Paryżu, gdzie uczył się francuskiego. Uczy się języków od wielu lat i doskonali język francuski, włoski i uczy się lepiej hiszpańskiego.

Posiada tytuł magistra nauk społecznych i geografii kulturowej z uniwersytetu w Roskilde w Danii, studiował także na Uniwersytecie w Poczdamie w Niemczech. Mathis pracuje od wielu lat w obsłudze klienta jako lider zespołu lub kierownik projektu.


Nasi doradcy studenccy

Fabio Reverdosa Cruz
Fabio Reverdosa Cruz email Fabio »

Doradca studenta (portugalski i angielski)

Fabio doradza naszym studentom języka portugalskiego i angielskiego. Urodził się w Rio de Janeiro i uczył się języka angielskiego od ponad 10 lat.

Posiada tytuł licencjata (z wyróżnieniem) w zakresie prawa, ma wieloletnie doświadczenie w radzeniu sobie z różnymi rodzajami oficjalnych testów w języku angielskim, a teraz chce poprawić swoje niemieckie umiejętności.

Francine Kloeckner
Francine Kloeckner email Francine »

Doradca studenta (portugalski, włoski, angielski)

Francine doradza naszym studentom języka portugalskiego, włoskiego i angielskiego. Dorastała w Porto Alegre w Brazylii, a także mieszkała i pracowała w Grenoble we Francji oraz w Rzymie we Włoszech. Oprócz portugalskiego i włoskiego mówi po francusku i trochę po hiszpańsku i niemiecku.

Ukończyła licencjat z historii sztuki (z wyróżnieniem) na Uniwersytecie Federalnym Rio Grande do Sul. Przed dołączeniem do Language International pracowała w Porto Alegre i Rzymie w dziedzinie kultury, muzeologii, sztuki oraz tłumaczeń i turystyki.

Giorgio Piccirillo
Giorgio Piccirillo email Giorgio »

Doradca studenta (włoski, hiszpański, angielski)

Giorgio doradza naszym studentom włoskim, hiszpańskim i anglojęzycznym. Dorastał w Palermo, zanim zamieszkał i pracował w Wiedniu, Bristolu, Sewilli i różnych miastach Norwegii. Mówi też po niemiecku i trochę po francusku.

Posiada tytuł licencjata w dziedzinie stosunków międzynarodowych i tytuł magistra bezpieczeństwa międzynarodowego na Uniwersytecie w Bristolu w Wielkiej Brytanii. Przed dołączeniem do Language International pracował w dziedzinie politycznej i antykorupcyjnej jako asystent projektu.

Iliana Pistoli
Iliana Pistoli email Iliana »

Doradca studenta (francuski, grecki, turecki, angielski)

Iliana doradza naszym studentom mówiącym po angielsku, francusku, grecku i turecku. Dorastała w Atenach i jest native speakerem greckim. Studiowała stosunki międzynarodowe i tureckie w Atenach, Stambule i Paryżu.

Ukończyła licencjat z języka tureckiego na Uniwersytecie Kapodistriana w Atenach i Mimar Sinan University w Stambule oraz ma tytuł magistra stosunków międzynarodowych i tureckiego z Institut National des Langues et Civilizations Orientales-Langues O w Paryżu. Wcześniej pracowała dla Migreurop, greckiej rady ds. Uchodźców i Amnestii Międzynarodowej.

Kristele Auer
Kristele Auer email Kristele »

Doradca studenta (angielski i hiszpański)

Kristele doradza naszym uczniom mówiącym po angielsku i hiszpańsku. Urodziła się w USA, dorastała w Salwadorze, studiowała w Holandii, pracowała we Francji i na Bali, a obecnie mieszka w Berlinie. Oprócz angielskiego i hiszpańskiego, mówi także po francusku i uczy się niemieckiego.

Posiada tytuł licencjata w dziedzinie zarządzania biznesem w turystyce na Uniwersytecie Saxion w Holandii. Przed dołączeniem do Language International pracowała na Bali w Destination Management Company.

Maria Luisa Malheiros
Maria Luisa Malheiros email Malu »

Doradca studenta (portugalski, hiszpański i angielski)

Malu doradza naszym studentom języka portugalskiego, hiszpańskiego i angielskiego. Dorastała w Belo Horizonte w Brazylii, mieszkała również w Kanadzie, Wielkiej Brytanii i obecnie mieszka w Berlinie.

Nauczyła się mówić po angielsku, grając w gry wideo jako dziecko i pracowała jako nauczycielka języka angielskiego podczas Mistrzostw Świata i Igrzysk Olimpijskich w Brazylii.

Przed dołączeniem do Language International pracowała z lokalizacją gier wideo, udostępniając gry użytkownikom brazylijskim.

Matthew Niebes
Matthew Niebes email Matthew »

Doradca studenta (angielski)

Matthew doradza naszym anglojęzycznym studentom ze Stanów Zjednoczonych, Kanady, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Australii i Nowej Zelandii. Dorastał w Peachtree City w stanie Georgia w Stanach Zjednoczonych i ukończył studia magisterskie w Niemczech.

Ukończył studia magisterskie na wydziale amerykańskim na Universität Heidelberg oraz licencjat z historii i języka angielskiego na Emory University w Atlancie.

Michele Bianchini
Michele Bianchini email Michele »

Trener i starszy doradca studenta (włoski, francuski, duński, angielski)

Michele szkoli nasz zespół doradców studenckich. Doradza także naszym studentom mówiącym po włosku, francusku i duńsku. Dorastał na Sardynii, studiował w Dijon, poszedł na uniwersytet w Pizie, pracował w Kopenhadze i na Malcie, a teraz mieszka w Berlinie. Oprócz włoskiego mówi po francusku i duńsku.

Posiada tytuł magistra europejskich kultur literackich z Uniwersytetu Bolońskiego, Uniwersytetu w Salonikach i Uniwersytetu Haute Alsace. Posiada również tytuł licencjata z literatury europejskiej i języków nowożytnych na Uniwersytecie w Pizie.

Milda Mal
Milda Malcyte email Milda »

Doradca studenta (francuski, włoski, litewski, angielski)

Milda doradza naszym studentom języka francuskiego, włoskiego, litewskiego i angielskiego. Dorastała w Wilnie na Litwie, ale mieszkała i studiowała w Brukseli i we Włoszech.

Przez pewien czas studiowała filozofię na Uniwersytecie Wileńskim i uzyskała tytuł licencjata w dziedzinie sztuk reżyserskich i audiowizualnych w Lietuvos Muzikos ir Teatro akademija w Wilnie. Studiowała także reżyserię w Centro Sperimentale di Cinematografia w Rzymie. Przed dołączeniem do Language International pracowała na planie filmowym jako reżyser, AD, asystent produkcji i edytor wideo. W wolnym czasie nadal reżyseruje i produkuje filmy dokumentalne i fabularne, a także teledyski i inne materiały promocyjne dla firm i klientów prywatnych.

Nicole Arevalo
Nicole Arevalo email Nicole »

Doradca studenta (hiszpański, niemiecki, angielski)

Nicole doradza naszym studentom języka hiszpańskiego, niemieckiego i angielskiego. Dorastała w Chile, ale od lat studiuje i mieszka w Niemczech.

Jest profesjonalnym tłumaczem ustnym z Universidad de Concepción w Chile. Otrzymała także stypendium ISAP-DAAD na wymianę akademicką w Lipsku w Niemczech. Obecnie jest magistrem lingwistyki języków obcych na Universität w Poczdamie. Przed dołączeniem do Language International pracowała przez 6 lat w Biurze Współpracy Międzynarodowej na swoim Uniwersytecie. Pracowała również w sprzedaży w Alcorp S.A., firmie zajmującej się nieruchomościami w Chile.

Omar Barahona
Omar Barahona email Omar »

Doradca studenta (angielski i hiszpański)

Omar doradza naszym hiszpańskojęzycznym studentom z Ameryki Łacińskiej i Hiszpanii. Dorastał w Hiszpanii, studiował w Holandii, pracował w Stanach Zjednoczonych, a teraz mieszka w Berlinie. Oprócz angielskiego i hiszpańskiego, mówi także po francusku i włosku i uczy się niemieckiego.

Uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie klasyki na Uniwersytecie w Salamance, tytuł magistra w dziedzinie porównawczego językoznawstwa indoeuropejskiego na Uniwersytecie w Leiden oraz tytuł magistra literatury i lingwistyki hiszpańskiej na Uniwersytecie West Virginia. Przed dołączeniem do Language International był asystentem nauczyciela języka hiszpańskiego w West Virginia University.

Selin Oezen
Selin Oezen email Selin »

Doradca studenta (angielski, niemiecki i turecki)

Selin doradza naszym studentom mówiącym po angielsku, niemiecku i turecku. Podchodzi z Niemiec, ale mieszkała i studiowała w Wielkiej Brytanii i Australii. Selin posiada tytuł licencjata w dziedzinie muzyki na University of Chichester oraz tytuł magistra wsytępów solowych w Guildhall School of Music & Drama w Londynie.

Przed dołączeniem do Language International Selin pracowała jako muzyk i nauczyciel. W wolnym czasie nadal uczy skrzypiec i altówki.

Sem Hoogstrate
Sem Hoogstrate email Sem »

Doradca studenta (francuski, angielski, holenderski)

Sem doradza naszym studentom francusko-angielskim i holenderskojęzycznym. Urodził się w Utrechcie w Holandii, ale dorastał w południowo-zachodniej Francji. Oprócz francuskiego i holenderskiego rozumie również i mówi po niemiecku.

Ukończył studia magisterskie (z wyróżnieniem) na uniwersytecie w Limoges we Francji, a także studiował na Coventry University w Wielkiej Brytanii. Zanim przeniósł się do Berlina i dołączył do Language International, był nauczycielem angielskiego we Francji i pracował w różnych dziedzinach kultury, tłumaczeń i turystyki.

Tamara Smith
Tamara Smith email Tamara »

Doradca studenta (niemiecki, angielski)

Tamara doradza naszym uczniom mówiącym po niemiecku i angielsku. Urodziła się w Niemczech, ale dorastała w Wielkiej Brytanii. Oprócz angielskiego i niemieckiego rozumie również i mówi po hiszpańsku, francusku i arabsku.

Posiada tytuł licencjata (z wyróżnieniem) w języku arabskim i antropologii w School of Oriental and African Studies (Londyn). Przed przeprowadzką do Berlina i dołączeniem do Language International, pracowała ze społecznościami uchodźców w Wielkiej Brytanii, Peru, na okupowanych terytoriach Palestyny i Laosu oraz szkolona w brytyjskim prawie azylowym. Obecnie uczy jogi w całym Berlinie.

Tatiana Dubyanskaya
Tatiana Dubyanskaya email Tatiana »

Doradca studenta (rosyjski, polski, angielski)

Tatiana doradza naszym studentom mówiącym po rosyjsku, polsku i angielsku.Urodzona w Moskwie, Tatiana nazywa siebie podróżniczką między kulturami. Uczyła języków i literatur indyjskich oraz prowadziła badania w dziedzinie nowoczesnej kultury indyjskiej na Moskiewskim Uniwersytecie Państwowym w Rosji, Uniwersytecie Jagiellońskim w Polsce i Uniwersytecie Jawaharlala Nehru w Indiach.

Jest doświadczonym tłumaczem i namiętnym nauczycielem hindi i angielskiego. Mówi także w językach urdu i bangla, publikuje prace naukowe i posty na blogach w języku angielskim i rosyjskim, i ma nadzieję, że stanie się bardziej płynna w języku niemieckim i polskim.

Yaroslav Akimov
Yaroslav Akimov email Yaroslav »

Doradca studenta (chiński, rosyjski, niemiecki, angielski)

Jarosław doradza naszym studentom języka chińskiego, rosyjskiego i angielskiego. Dorastał w Rosji, mówi płynnie po chińsku i niemiecku. W wolnym czasie uczy chińskich uczniów średnio zaawansowanych i zaawansowanych.

Jest doktorantem w językoznawstwie chińskim na Uniwersytecie w Trewirze w Niemczech. Ukończył studia magisterskie (z wyróżnieniem) w Azji Wschodniej na Freie Universität Berlin oraz tytuł licencjata (z wyróżnieniem) w filologii chińskiej na Uniwersytecie Moskiewskim. Otrzymał stypendia od KAAD (Catholic Academic Exchange Service) w 2013 r., a od Pekińskiego Uniwersytetu w 2010 r.


Nasz zespół marketingowy

Camila Onodera
Camila Onodera

Menadżer projektu

Camila zarządza naszymi wewnętrznymi projektami i treściami. Jest Brazylijką, dorastała w São Paulo i uwielbia uczyć się nowych języków: uczyła się angielskiego, japońskiego, włoskiego, hiszpańskiego i niemieckiego.

Ukończyła studia magisterskie z zarządzania modą i estetyką na University of São Paulo oraz licencjat z reklamy i marketingu na Universidade Presbiteriana Mackenzie. Przed dołączeniem do Language International pracowała jako Community Manager i Customer Care w Procter & Gamble oraz jako dyrektor artystyczny w Editora Abril w Brazylii.

Matthew Niebes
Matthew Niebes

Dyrektor ds. Relacji szkolnych

Matthew zarządza relacjami z naszą siecią szkół językowych na całym świecie. Dorastał w Peachtree City w stanie Georgia w Stanach Zjednoczonych i ukończył studia magisterskie w Niemczech.

Ukończył studia magisterskie na wydziale amerykańskim na Universität Heidelberg oraz licencjat z historii i języka angielskiego na Emory University w Atlancie.


Nasz zespół finansowo-księgowy

Marcis Bokmanis
Marcis Bokmanis

Menager finansów

Marcis zarządza należnościami Language International. Dorastał w Rydze na Łotwie, a ostatnio przeprowadził się do Berlina w Niemczech. Posługuje się językiem angielskim, łotewskim, rosyjskim, a także trochę niemieckim.

W 2007 roku ukończył Uniwersytet Łotewski w Rydze, uzyskując tytuł licencjata z ekonomii. Przed dołączeniem do Language International był analitykiem raportującym w AS DNB Banka w Rydze i księgowym w Reverta, firmie zarządzającej aktywami w trudnej sytuacji w Rydze. W wolnym czasie Marcis lubi bieg na długich dystansach.

Siri Amanda Rääf
Siri Amanda Rääf

Młodszy menager finansów

Siri dorastała w Sztokholmie w Szwecji. Mówi po szwedzku, angielsku i ostatnio zaczęła uczyć się niemieckiego.

Przed przeprowadzką do Berlina w 2018 r. mieszkała w Melbourne w Australii przez siedem lat. W Melbourne kontynuowała studia licencjackie z zakresu rachunkowości i pracowała jako księgowa.

Przed dołączeniem do zespołu w Language International była administratorem księgowości w Audible GmbH. Teraz wraz z Marcisem zarządza kontami Language International.


You?

Want to see your face here?

We're a fast-growing start-up and we're eager to connect with exceptional individuals who might be interested in joining our team.

If you are energized by our mission of changing the way people find and discover life-changing immersion programs, we'd love to hear from you. Drop us a line at [email protected].


Our office

BerlinSchönhauser Allee 6/7, 10119, Berlin, Germany

Dlaczego powinieneś skorzystać z naszej pomocy?