8 najlepszych szkół języka angielskiego w Canterbury w 2019 roku (od zł 1,373)

Ostatnio zrecenzowane szkoły języka angielskiego w Canterbury

WARNBOROUGH INTENSIVE SCHOOL OF ENGLISH, WARNBOROUGH COLLEGE CANTERBURY

Wszystko zaczęło się w grudniu 2013 Kiedy nasz rząd zaskoczył mnie z niesamowitą podróż edukacyjną do Anglii tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Byłem podekscytowany. Że wyjazd się taki wpływ na moje życie i moją przyszłość. To był niezapomnianym... more

St. Peters School of English

Moje doświadczenie było naprawdę miło. Poznałem wielu ciekawych ludzi, którzy stali się dobrymi przyjaciółmi. Szkoła ma bardzo dobry poziom języka angielskiego i nauczycieli pomogą Ci i Ci wszystkie informacje, że trzeba jak najlepiej. Położenie... more


RODZAJE KURSÓW Angielski

Jakiego rodzaju kursu języka angielski szukasz?

Ogólne

Ogólne kursy języka angielskiego

Ogólne kursy angielskiego są dla dorosłych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania w języku angielskim. Większość kursów przeznaczona jest dla dorosłych w wieku od 16 lat. Dostępne są kursy 2 - 48 tygodniowe. Większość kursów zawiera średnio 30 zajęć w tygodniu.

Junior

Kursy języka angielskiego dla dzieci

Kurs idealny dla dzieci w wieku 4 - 12 lat i nastolatków w wieku 13 - 18 lat chcących uczyć się języka angielski w trakcie wakacji. Dostępne są kursy 4 - 8 tygodniowe w lecie od czerwca do sierpnia.

Przygotowanie do egzaminu

Kursy języka!of angielski przygotowujące do testów

Kursy angielski przygotowujące do testów są dla studentów, którzy chcą przygotować się do egzaminów z angielskiego aby poprawić perspektywy zatrudnienia lub dostać się na uniwersytet.

Business

Biznesowe kursy języka angielskiego

Indywidualne lekcje angielskiego biznesowego są dla biznesmenów i profesjonalistów, którzy chcą nauczyć się języka angielskiego tak szybko, jak to możliwe z niestandardowych lekcji i prywatnego nauczyciela angielskiego.