2 najlepsze szkoły języka angielskiego w Preston w 2020 roku (od zł 110)

Ostatnio zrecenzowane szkoły języka angielskiego w Preston

Preston Academy of English

Tylko 2 tygodnie (15 godzin w tygodniu) w Preston Akademii angielski, ale może poprawić mój angielski w tym roku w szkole (mam wrażenie)! Jest w pobliżu centrum miasta, dzięki czemu można go znaleźć łatwe. Lokalizacji jest mała ale ma wszystko,... more

Preston Academy of English

Wieloryb czas spędził z najlepszych nauczycieli i personel w Akademii!Po pierwsze wszyscy członkowie personelu były najbardziej pomocny osób z mojego doświadczenia studiów języka angielskiego.Po drugie istnieją liczne wysoko wykwalifikowanych... more


RODZAJE KURSÓW Angielski

Jakiego rodzaju kursu języka angielski szukasz?

Ogólne

Ogólne kursy języka angielskiego

Ogólne kursy angielskiego są dla dorosłych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania w języku angielskim. Większość kursów przeznaczona jest dla dorosłych w wieku od 16 lat. Dostępne są kursy 2 - 48 tygodniowe. Większość kursów zawiera średnio 30 zajęć w tygodniu.

Junior

Kursy języka angielskiego dla dzieci

Kurs idealny dla dzieci w wieku 4 - 12 lat i nastolatków w wieku 13 - 18 lat chcących uczyć się języka angielski w trakcie wakacji. Dostępne są kursy 4 - 8 tygodniowe w lecie od czerwca do sierpnia.

Przygotowanie do egzaminu

Kursy języka!of angielski przygotowujące do testów

Kursy angielski przygotowujące do testów są dla studentów, którzy chcą przygotować się do egzaminów z angielskiego aby poprawić perspektywy zatrudnienia lub dostać się na uniwersytet.