5 najlepszych szkół języka angielskiego w Birmingham w 2020 roku (od zł 537)

Ostatnio zrecenzowane szkoły języka angielskiego w Birmingham

Trilingua Language Centre

Byłem tam trzy miesiące i to było niesamowite! Poznałem wielu ludzi i większość z nich stała się moich przyjaciół, i nadal pozostajemy w kontakcie. Codzienne programy różniły się co tydzień i nie starając się obudzić wcześnie na mają klasy, ponieważ... more

Trilingua Language Centre

Uczestniczyłem w centrum języków obcych Trilingua trzy razy. Gdybym mógł, pójdę tam co roku!Rodzina jest tak Wielka! Nauczyciel jest bardzo pomocne i lekcje są różne dla każdego i dostosowane do twojego poziomu.Sutton Coldfield to małe miasteczko, z... more


RODZAJE KURSÓW Angielski

Jakiego rodzaju kursu języka angielski szukasz?

Ogólne

Ogólne kursy języka angielskiego

Ogólne kursy angielskiego są dla dorosłych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania w języku angielskim. Większość kursów przeznaczona jest dla dorosłych w wieku od 16 lat. Dostępne są kursy 2 - 48 tygodniowe. Większość kursów zawiera średnio 30 zajęć w tygodniu.

Junior

Kursy języka angielskiego dla dzieci

Kurs idealny dla dzieci w wieku 4 - 12 lat i nastolatków w wieku 13 - 18 lat chcących uczyć się języka angielski w trakcie wakacji. Dostępne są kursy 4 - 8 tygodniowe w lecie od czerwca do sierpnia.

Przygotowanie do egzaminu

Kursy języka!of angielski przygotowujące do testów

Kursy angielski przygotowujące do testów są dla studentów, którzy chcą przygotować się do egzaminów z angielskiego aby poprawić perspektywy zatrudnienia lub dostać się na uniwersytet.

Profesjonalne

Angielski- kursy profesjonalne

Profesjonalne kursy języka angielskiego są dla profesjonalistów, którzy chcą uczyć się angielskiego w konkretnej dziedzinie, takich jak biznes, medycyna, prawo, lotnictwo i hotelarstwo.

Specjalność

Specjalistyczne kursy języka angielskiego

Specjalistyczne kursy języka angielskiego są dla tych, którzy chcą uczyć się angielskiego i uczestniczyć w działaniach, takich jak sport, sztuka, jedzenie i inne.