2 najlepsze szkoły języka angielskiego w Exeter w 2019 roku (od zł 1,340)

Ostatnio zrecenzowane szkoły języka angielskiego w Exeter

Globe English Centre

Podobało mi się moje zajęcia; to było piękne spędzać czas z moich kolegów i cieszył się, uczenia się nowych rzeczy. Nauczycieli były dobre, były ładne i gotowy, aby pomóc nam w każdej sytuacji. Podobało mi się niektóre działania bardziej niż inni;... more

Globe English Centre

Klas sprawiło, że poczuli się bardzo mile widziani i nauczyciele byli bardzo przyjazny i miły dla mnie. Oni bardzo mi pomogło, i rodziny było dla mnie bardzo miła. Pomogli mi swoj angielski, i czułem się bardzo mile widziane. Byłem bardzo... more


RODZAJE KURSÓW Angielski

Jakiego rodzaju kursu języka angielski szukasz?

Ogólne

Ogólne kursy języka angielskiego

Ogólne kursy angielskiego są dla dorosłych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania w języku angielskim. Większość kursów przeznaczona jest dla dorosłych w wieku od 16 lat. Dostępne są kursy 2 - 48 tygodniowe. Większość kursów zawiera średnio 30 zajęć w tygodniu.

Junior

Kursy języka angielskiego dla dzieci

Kurs idealny dla dzieci w wieku 4 - 12 lat i nastolatków w wieku 13 - 18 lat chcących uczyć się języka angielski w trakcie wakacji. Dostępne są kursy 4 - 8 tygodniowe w lecie od czerwca do sierpnia.

Przygotowanie do egzaminu

Kursy języka!of angielski przygotowujące do testów

Kursy angielski przygotowujące do testów są dla studentów, którzy chcą przygotować się do egzaminów z angielskiego aby poprawić perspektywy zatrudnienia lub dostać się na uniwersytet.

Business

Biznesowe kursy języka angielskiego

Indywidualne lekcje angielskiego biznesowego są dla biznesmenów i profesjonalistów, którzy chcą nauczyć się języka angielskiego tak szybko, jak to możliwe z niestandardowych lekcji i prywatnego nauczyciela angielskiego.