Popularne miejsca docelowe

Kursy języka Grecki w Athens z Language International
Ucz się Grecki
Athens

3 szkoły, 23 kursy idź

Kursy języka Grecki w Chania z Language International
Ucz się Grecki
Chania

3 szkoły, 19 kursów idź

Kursy języka Grecki w Saloniki z Language International
Ucz się Grecki
Saloniki

4 szkoły, 17 kursów idź

RODZAJE KURSÓW Grecki

Jakiego rodzaju kursu języka grecki szukasz?

Ogólne

Ogólne kursy języka greckiego

Ogólne kursy greckiego są dla dorosłych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania w języku greckim. Większość kursów przeznaczona jest dla dorosłych w wieku od 16 lat. Dostępne są kursy 2 - 48 tygodniowe. Większość kursów zawiera średnio 30 zajęć w tygodniu.

Junior

Kursy języka greckiego dla dzieci

Kurs idealny dla dzieci w wieku 4 - 12 lat i nastolatków w wieku 13 - 18 lat chcących uczyć się języka grecki w trakcie wakacji. Dostępne są kursy 4 - 8 tygodniowe w lecie od czerwca do sierpnia.

Przygotowanie do egzaminu

Kursy języka!of grecki przygotowujące do testów

Kursy grecki przygotowujące do testów są dla studentów, którzy chcą przygotować się do egzaminów z greckiego aby poprawić perspektywy zatrudnienia lub dostać się na uniwersytet.

Business

Biznesowe kursy języka greckiego

Indywidualne lekcje greckiego biznesowego są dla biznesmenów i profesjonalistów, którzy chcą nauczyć się języka greckiego tak szybko, jak to możliwe z niestandardowych lekcji i prywatnego nauczyciela greckiego.

Profesjonalne

Grecki- kursy profesjonalne

Profesjonalne kursy języka greckiego są dla profesjonalistów, którzy chcą uczyć się greckiego w konkretnej dziedzinie, takich jak biznes, medycyna, prawo, lotnictwo i hotelarstwo.

Specjalność

Specjalistyczne kursy języka greckiego

Specjalistyczne kursy języka greckiego są dla tych, którzy chcą uczyć się greckiego i uczestniczyć w działaniach, takich jak sport, sztuka, jedzenie i inne.