3 najlepsze szkoły języka greckiego w Athens w 2019 roku (od zł 440)

Ostatnio zrecenzowane szkoły języka greckiego w Athens

Center of Greek Language & Culture Alexander the Great - Athens

Podobał mi się mój tydzień codziennie prawie 2 godziny intensywnego greckiego. Maria była namiętną nauczycielką, starającą się wcisnąć jak najwięcej, zachowując czystość i równowagę z naciskiem i cierpliwością dla początkującego. Podobał mi się... more

Center of Greek Language & Culture Alexander the Great - Athens

Miałem tydzień intensywnych zajęć języka greckiego w tej szkole językowej w centrum Aten. Szkoła obsługuje bardzo małe klasy (3-4 uczniów) na różnych poziomach. To bardzo dobrze zarządzana szkoła. Mój nauczyciel był bardzo dobry; entuzjastycznie i... more


RODZAJE KURSÓW Grecki

Jakiego rodzaju kursu języka grecki szukasz?

Ogólne

Ogólne kursy języka greckiego

Ogólne kursy greckiego są dla dorosłych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania w języku greckim. Większość kursów przeznaczona jest dla dorosłych w wieku od 16 lat. Dostępne są kursy 2 - 48 tygodniowe. Większość kursów zawiera średnio 30 zajęć w tygodniu.

Business

Biznesowe kursy języka greckiego

Indywidualne lekcje greckiego biznesowego są dla biznesmenów i profesjonalistów, którzy chcą nauczyć się języka greckiego tak szybko, jak to możliwe z niestandardowych lekcji i prywatnego nauczyciela greckiego.

Specjalność

Specjalistyczne kursy języka greckiego

Specjalistyczne kursy języka greckiego są dla tych, którzy chcą uczyć się greckiego i uczestniczyć w działaniach, takich jak sport, sztuka, jedzenie i inne.