3 najlepsze szkoły języka greckiego w Chania w 2019 roku (od zł 115)

RODZAJE KURSÓW Grecki

Jakiego rodzaju kursu języka grecki szukasz?

Ogólne

Ogólne kursy języka greckiego

Ogólne kursy greckiego są dla dorosłych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania w języku greckim. Większość kursów przeznaczona jest dla dorosłych w wieku od 16 lat. Dostępne są kursy 2 - 48 tygodniowe. Większość kursów zawiera średnio 30 zajęć w tygodniu.

Junior

Kursy języka greckiego dla dzieci

Kurs idealny dla dzieci w wieku 4 - 12 lat i nastolatków w wieku 13 - 18 lat chcących uczyć się języka grecki w trakcie wakacji. Dostępne są kursy 4 - 8 tygodniowe w lecie od czerwca do sierpnia.

Business

Biznesowe kursy języka greckiego

Indywidualne lekcje greckiego biznesowego są dla biznesmenów i profesjonalistów, którzy chcą nauczyć się języka greckiego tak szybko, jak to możliwe z niestandardowych lekcji i prywatnego nauczyciela greckiego.

Profesjonalne

Grecki- kursy profesjonalne

Profesjonalne kursy języka greckiego są dla profesjonalistów, którzy chcą uczyć się greckiego w konkretnej dziedzinie, takich jak biznes, medycyna, prawo, lotnictwo i hotelarstwo.

Specjalność

Specjalistyczne kursy języka greckiego

Specjalistyczne kursy języka greckiego są dla tych, którzy chcą uczyć się greckiego i uczestniczyć w działaniach, takich jak sport, sztuka, jedzenie i inne.