3 najlepsze szkoły języka angielskiego w Waszyngtonie w 2020 roku (od zł 962)

Ostatnio zrecenzowane szkoły języka angielskiego w Waszyngtonie

EC English Language Schools: Washington D.C.

To było różne i dobre doświadczenie. Opportunitie do interakcji z ludźmi z całego świata był wielki. I've improvied mój język angielski. Nauczyciele byli bardzo dobry także. Jedyną rzeczą, która wierzę, że należy poprawić jest działalność. more

EC English Language Schools: Washington D.C.

Przede wszystkim mają ciekawe proces otrzymywania i prowadzenia nowych studentów, a także metody stosowane do całego procesu uczenia się.Moim zdaniem byłem w klasie, która była poniżej mój poziom. Chociaż byłem tam tylko na tydzień, skupiłem się... more


RODZAJE KURSÓW Angielski

Jakiego rodzaju kursu języka angielski szukasz?

Ogólne

Ogólne kursy języka angielskiego

Ogólne kursy angielskiego są dla dorosłych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania w języku angielskim. Większość kursów przeznaczona jest dla dorosłych w wieku od 16 lat. Dostępne są kursy 2 - 48 tygodniowe. Większość kursów zawiera średnio 30 zajęć w tygodniu.

Przygotowanie do egzaminu

Kursy języka!of angielski przygotowujące do testów

Kursy angielski przygotowujące do testów są dla studentów, którzy chcą przygotować się do egzaminów z angielskiego aby poprawić perspektywy zatrudnienia lub dostać się na uniwersytet.

Business

Biznesowe kursy języka angielskiego

Indywidualne lekcje angielskiego biznesowego są dla biznesmenów i profesjonalistów, którzy chcą nauczyć się języka angielskiego tak szybko, jak to możliwe z niestandardowych lekcji i prywatnego nauczyciela angielskiego.