12 najlepszych szkół języka angielskiego w Miami w 2020 roku (od zł 962)

Ostatnio zrecenzowane szkoły języka angielskiego w Miami

Language On Miami School

Moje doświadczenie w języku na był bardzo dobry. Nauczyciele są bardzo profesjonalne tworzenie dobrego środowiska ze wszystkich kolegów i robi śmieszne klasy. Angielski Akademii znajduje się w centrum Brickle, więc jest bardziej proste, tam z... more

OHC Miami

Moje dzieci uczestniczyły w programie dla dzieci na 2 tygodnie. Są one naprawdę w podstawowym poziomie, więc martwiłam się, że jeśli mogą podążać za klas. Jednak nauczyciel wykonane starań, aby praca niech za zajęcia przez 2 tygodnie, co mnie bardzo... more


RODZAJE KURSÓW Angielski

Jakiego rodzaju kursu języka angielski szukasz?

Ogólne

Ogólne kursy języka angielskiego

Ogólne kursy angielskiego są dla dorosłych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania w języku angielskim. Większość kursów przeznaczona jest dla dorosłych w wieku od 16 lat. Dostępne są kursy 2 - 48 tygodniowe. Większość kursów zawiera średnio 30 zajęć w tygodniu.

Przygotowanie do egzaminu

Kursy języka!of angielski przygotowujące do testów

Kursy angielski przygotowujące do testów są dla studentów, którzy chcą przygotować się do egzaminów z angielskiego aby poprawić perspektywy zatrudnienia lub dostać się na uniwersytet.

Business

Biznesowe kursy języka angielskiego

Indywidualne lekcje angielskiego biznesowego są dla biznesmenów i profesjonalistów, którzy chcą nauczyć się języka angielskiego tak szybko, jak to możliwe z niestandardowych lekcji i prywatnego nauczyciela angielskiego.

Profesjonalne

Angielski- kursy profesjonalne

Profesjonalne kursy języka angielskiego są dla profesjonalistów, którzy chcą uczyć się angielskiego w konkretnej dziedzinie, takich jak biznes, medycyna, prawo, lotnictwo i hotelarstwo.

Specjalność

Specjalistyczne kursy języka angielskiego

Specjalistyczne kursy języka angielskiego są dla tych, którzy chcą uczyć się angielskiego i uczestniczyć w działaniach, takich jak sport, sztuka, jedzenie i inne.