Szkoły języka angielskiego w Chicago

Ostatnio zrecenzowane szkoły języka angielskiego w Chicago

Kaplan International: Chicago

Miałem udział Kaplan International School w Chicago przez dwa tygodnie, w lipcu 2015 roku. Mimo, że mój kurs nie był tak długo, powiem na pewno, że Kaplan jest najlepsza szkoła, jakie kiedykolwiek było do tej pory! Wszyscy pracownicy, od Menedżera i... more

Kaplan International: Chicago

Bardzo lubiłem wielu nauczycieli, a także uwagę, że pracownicy dał mi i innych studentów, którzy byli na kursy w Kaplan Chicago.Ludzie mieszkań były niesamowite zbyt. Spędziłem wiele dodatkowy czas, rozmawiać z nimi.Pozdrawiam,Cristiano more


RODZAJE KURSÓW Angielski

Jakiego rodzaju kursu języka angielski szukasz?

Ogólne

Ogólne kursy języka angielskiego

Ogólne kursy angielskiego są dla dorosłych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania w języku angielskim. Większość kursów przeznaczona jest dla dorosłych w wieku od 16 lat. Dostępne są kursy 2 - 48 tygodniowe. Większość kursów zawiera średnio 30 zajęć w tygodniu.

Przygotowanie do egzaminu

Kursy języka!of angielski przygotowujące do testów

Kursy angielski przygotowujące do testów są dla studentów, którzy chcą przygotować się do egzaminów z angielskiego aby poprawić perspektywy zatrudnienia lub dostać się na uniwersytet.

Business

Biznesowe kursy języka angielskiego

Indywidualne lekcje angielskiego biznesowego są dla biznesmenów i profesjonalistów, którzy chcą nauczyć się języka angielskiego tak szybko, jak to możliwe z niestandardowych lekcji i prywatnego nauczyciela angielskiego.

Profesjonalne

Angielski- kursy profesjonalne

Profesjonalne kursy języka angielskiego są dla profesjonalistów, którzy chcą uczyć się angielskiego w konkretnej dziedzinie, takich jak biznes, medycyna, prawo, lotnictwo i hotelarstwo.

Specjalność

Specjalistyczne kursy języka angielskiego

Specjalistyczne kursy języka angielskiego są dla tych, którzy chcą uczyć się angielskiego i uczestniczyć w działaniach, takich jak sport, sztuka, jedzenie i inne.