3 najlepsze szkoły języka niemieckiego w Düsseldorf w 2019 roku (od zł 910)

Ostatnio zrecenzowane szkoły języka niemieckiego w Düsseldorf

GoAcademy! Sprachcaffe Düsseldorf

Szkoła znajdowała się w dobrym miejscu. Wszyscy nauczyciele byli profesjonalistami, a ich stosunek do naszych uczniów był bardzo dobry. Nasi uczniowie byli entuzjastycznie nastawieni do twojego indywidualnego podejścia, a edukacja była naprawdę... more

GoAcademy! Sprachcaffe Düsseldorf

Wspaniały nauczyciel i klasy odpowiedni poziom. Szkoła bardzo wygodny dojazd środkami transportu more


RODZAJE KURSÓW Niemiecki

Jakiego rodzaju kursu języka niemiecki szukasz?

Ogólne

Ogólne kursy języka niemieckiego

Ogólne kursy niemieckiego są dla dorosłych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania w języku niemieckim. Większość kursów przeznaczona jest dla dorosłych w wieku od 16 lat. Dostępne są kursy 2 - 48 tygodniowe. Większość kursów zawiera średnio 30 zajęć w tygodniu.

Junior

Kursy języka niemieckiego dla dzieci

Kurs idealny dla dzieci w wieku 4 - 12 lat i nastolatków w wieku 13 - 18 lat chcących uczyć się języka niemiecki w trakcie wakacji. Dostępne są kursy 4 - 8 tygodniowe w lecie od czerwca do sierpnia.

Przygotowanie do egzaminu

Kursy języka!of niemiecki przygotowujące do testów

Kursy niemiecki przygotowujące do testów są dla studentów, którzy chcą przygotować się do egzaminów z niemieckiego aby poprawić perspektywy zatrudnienia lub dostać się na uniwersytet.

Profesjonalne

Niemiecki- kursy profesjonalne

Profesjonalne kursy języka niemieckiego są dla profesjonalistów, którzy chcą uczyć się niemieckiego w konkretnej dziedzinie, takich jak biznes, medycyna, prawo, lotnictwo i hotelarstwo.