4 najlepsze szkoły języka holenderskiego w Amsterdam w 2019 roku (od zł 2,366)

Ostatnio zrecenzowane szkoły języka holenderskiego w Amsterdam

Lingua Lab Amsterdam

Dzięki Pinelopi uczymy się angielskiego z książką National Geographic. To naprawdę miłe, ponieważ jednocześnie uczysz się angielskiego i uczysz się o kulturze i cywilizacji całego świata. Nie masz: jednej godziny koniugacji / jednej godziny... more

Language Corner

Dla mnie było to wspaniałe doświadczenie, nauczyciel jest bardzo zabawny i kompetentny, jedyną złą rzeczą, jaką było to, że kurs jest krótki, może dwa tygodnie to za mało, mam nadzieję, że w przyszłości będę mógł zrobić kolejny kurs na więcej czasu... more


RODZAJE KURSÓW Holenderski

Jakiego rodzaju kursu języka holenderski szukasz?

Ogólne

Ogólne kursy języka holenderskiego

Ogólne kursy holenderskiego są dla dorosłych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania w języku holenderskim. Większość kursów przeznaczona jest dla dorosłych w wieku od 16 lat. Dostępne są kursy 2 - 48 tygodniowe. Większość kursów zawiera średnio 30 zajęć w tygodniu.

Przygotowanie do egzaminu

Kursy języka!of holenderski przygotowujące do testów

Kursy holenderski przygotowujące do testów są dla studentów, którzy chcą przygotować się do egzaminów z holenderskiego aby poprawić perspektywy zatrudnienia lub dostać się na uniwersytet.

Profesjonalne

Holenderski- kursy profesjonalne

Profesjonalne kursy języka holenderskiego są dla profesjonalistów, którzy chcą uczyć się holenderskiego w konkretnej dziedzinie, takich jak biznes, medycyna, prawo, lotnictwo i hotelarstwo.

Specjalność

Specjalistyczne kursy języka holenderskiego

Specjalistyczne kursy języka holenderskiego są dla tych, którzy chcą uczyć się holenderskiego i uczestniczyć w działaniach, takich jak sport, sztuka, jedzenie i inne.