2 najlepsze szkoły języka francuskiego w Nantes w 2019 roku (od zł 1,008)

Ostatnio zrecenzowane szkoły języka francuskiego w Nantes

Institut Francophonie

Theachers byli niesamowici, bardzo pomocni, cierpliwi i zaangażowani. Naprawdę dobra struktura i metody nauczania. Polecam każdemu, kto chce rozpocząć przygodę z francuskim! more

Institut Francophonie

Podobał mi się czas spędzony w szkole. Był mniejszy niż się spodziewałem, ale obiekty były dobre, a nauczyciele byli bardzo mili i wykwalifikowani. Były ładne pokoje i możliwość wypicia kawy lub herbaty każdego ranka. more


RODZAJE KURSÓW Francuski

Jakiego rodzaju kursu języka francuski szukasz?

Ogólne

Ogólne kursy języka francuskiego

Ogólne kursy francuskiego są dla dorosłych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania w języku francuskim. Większość kursów przeznaczona jest dla dorosłych w wieku od 16 lat. Dostępne są kursy 2 - 48 tygodniowe. Większość kursów zawiera średnio 30 zajęć w tygodniu.

Junior

Kursy języka francuskiego dla dzieci

Kurs idealny dla dzieci w wieku 4 - 12 lat i nastolatków w wieku 13 - 18 lat chcących uczyć się języka francuski w trakcie wakacji. Dostępne są kursy 4 - 8 tygodniowe w lecie od czerwca do sierpnia.

Przygotowanie do egzaminu

Kursy języka!of francuski przygotowujące do testów

Kursy francuski przygotowujące do testów są dla studentów, którzy chcą przygotować się do egzaminów z francuskiego aby poprawić perspektywy zatrudnienia lub dostać się na uniwersytet.

Profesjonalne

Francuski- kursy profesjonalne

Profesjonalne kursy języka francuskiego są dla profesjonalistów, którzy chcą uczyć się francuskiego w konkretnej dziedzinie, takich jak biznes, medycyna, prawo, lotnictwo i hotelarstwo.

Specjalność

Specjalistyczne kursy języka francuskiego

Specjalistyczne kursy języka francuskiego są dla tych, którzy chcą uczyć się francuskiego i uczestniczyć w działaniach, takich jak sport, sztuka, jedzenie i inne.