5 najlepszych szkół języka francuskiego w Lyonie w 2020 roku (od zł 136)

Ostatnio zrecenzowane szkoły języka francuskiego w Lyonie

ALPADIA - Language Schools Lyon

Podobało mi się udogodnienia, lokalizacji, ale myślę, że materiał i metoda, biednych. Nauczyciel był dobry, ale aspected znacznie więcej. Aspected kursu były znacznie więcej intensif, bo nauczyciel niech nas mówię, ale ona nie poprawione. more

Institut Lyonnais

Klasy: Były one ciekawe i zrobiłem nauczyć wielu nowych rzeczy. Nauczyciele byli dużo mówić i to był wielki dla mnie, ponieważ postanowiłem pojechać do Francji, głównie w celu poprawy moich słuchanie. Chciałbym po prostu większy nacisk na codzienne... more


RODZAJE KURSÓW Francuski

Jakiego rodzaju kursu języka francuski szukasz?

Ogólne

Ogólne kursy języka francuskiego

Ogólne kursy francuskiego są dla dorosłych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania w języku francuskim. Większość kursów przeznaczona jest dla dorosłych w wieku od 16 lat. Dostępne są kursy 2 - 48 tygodniowe. Większość kursów zawiera średnio 30 zajęć w tygodniu.

Przygotowanie do egzaminu

Kursy języka!of francuski przygotowujące do testów

Kursy francuski przygotowujące do testów są dla studentów, którzy chcą przygotować się do egzaminów z francuskiego aby poprawić perspektywy zatrudnienia lub dostać się na uniwersytet.

Profesjonalne

Francuski- kursy profesjonalne

Profesjonalne kursy języka francuskiego są dla profesjonalistów, którzy chcą uczyć się francuskiego w konkretnej dziedzinie, takich jak biznes, medycyna, prawo, lotnictwo i hotelarstwo.

Specjalność

Specjalistyczne kursy języka francuskiego

Specjalistyczne kursy języka francuskiego są dla tych, którzy chcą uczyć się francuskiego i uczestniczyć w działaniach, takich jak sport, sztuka, jedzenie i inne.

Uniwersytet