2 najlepsze szkoły języka angielskiego w Boracay w 2019 roku (od zł 1,457)

Ostatnio zrecenzowane szkoły języka angielskiego w Boracay

Paradise English Boracay Language Institute

1. nie Wszyscy nauczyciele w szkole były rodowitych Anglików. Ponad połowa z nich są lokalne Filipino.2. native angielski nauczyciele nie byli profesjonalnych nauczycieli.3. Osiemdziesiąt procent studentów są z Azji (S. Korea, Tajwan, Hong Kongu i... more

Paradise English Boracay Language Institute

Dla mnie szkoły był bardzo dobry, choć nie lubię obiadu, ale nauczyciele są bardzo dobre.Dormitorium było trochę drogie dla mnie nocleg w pokoju jednoosobowym. Większość ludzi tam są z Tajwanu, Korei lub Chiny tak rozmawiają ze sobą i nic nie... more


RODZAJE KURSÓW Angielski

Jakiego rodzaju kursu języka angielski szukasz?

Ogólne

Ogólne kursy języka angielskiego

Ogólne kursy angielskiego są dla dorosłych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania w języku angielskim. Większość kursów przeznaczona jest dla dorosłych w wieku od 16 lat. Dostępne są kursy 2 - 48 tygodniowe. Większość kursów zawiera średnio 30 zajęć w tygodniu.

Junior

Kursy języka angielskiego dla dzieci

Kurs idealny dla dzieci w wieku 4 - 12 lat i nastolatków w wieku 13 - 18 lat chcących uczyć się języka angielski w trakcie wakacji. Dostępne są kursy 4 - 8 tygodniowe w lecie od czerwca do sierpnia.

Specjalność

Specjalistyczne kursy języka angielskiego

Specjalistyczne kursy języka angielskiego są dla tych, którzy chcą uczyć się angielskiego i uczestniczyć w działaniach, takich jak sport, sztuka, jedzenie i inne.