3 najlepsze szkoły języka angielskiego w Bern w 2019 roku (od zł 2,658)

Ostatnio zrecenzowane szkoły języka angielskiego w Bern

International Language School Bern

Alll był dobry. Przed rozpoczęciem kursu studenci powinni wiedzieć, że uczenie się to nie tylko ILS. more

International Language School Bern

Uczyłem się języka niemieckiego w ILS, od czerwca i osiągnęły już poziom B2, dzięki ich metody i nauczycieli dobry i dostępne. Cały personel jest bardzo miły i profesjonalny, a także organizują zajęcia dodatkowe dla uczniów.Poza tym spotkałam... more


RODZAJE KURSÓW Angielski

Jakiego rodzaju kursu języka angielski szukasz?

Ogólne

Ogólne kursy języka angielskiego

Ogólne kursy angielskiego są dla dorosłych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania w języku angielskim. Większość kursów przeznaczona jest dla dorosłych w wieku od 16 lat. Dostępne są kursy 2 - 48 tygodniowe. Większość kursów zawiera średnio 30 zajęć w tygodniu.

Junior

Kursy języka angielskiego dla dzieci

Kurs idealny dla dzieci w wieku 4 - 12 lat i nastolatków w wieku 13 - 18 lat chcących uczyć się języka angielski w trakcie wakacji. Dostępne są kursy 4 - 8 tygodniowe w lecie od czerwca do sierpnia.

Studia i praca

Programy nauka i praca- angielski

Programy nauka i praca są dla dorosłych, którzy chcą nauczyć się języka angielskiego i zdobyć doświadczenia zawodowego w tym samym czasie.

Specjalność

Specjalistyczne kursy języka angielskiego

Specjalistyczne kursy języka angielskiego są dla tych, którzy chcą uczyć się angielskiego i uczestniczyć w działaniach, takich jak sport, sztuka, jedzenie i inne.