5 najlepszych szkół języka angielskiego w Barcelonie w 2019 roku (od zł 1,245)

Ostatnio zrecenzowane szkoły języka angielskiego w Barcelonie

Sprachcaffe Barcelona

Doświadczyłem bardzo profesjonalnego wsparcia ze strony Start! W BCN byłem w klasie z 5 innymi studentami, bardzo otwartą i miłą grupą. Szkoła była bardzo centralna w odległości spaceru w doskonałej okolicy. W ciągu tygodnia oferowano... more

Expanish

Byłem w Expanish przez dwa tygodnie i miałem 20 godzin zajęć, każdego tygodnia. Expanish jest świetny. Klasy i otwarta przestrzeń są bardzo nowoczesne i modne. Dowiedziałem się, że Expanish zaczął w październiku 2017 roku, czyli mniej niż rok temu.... more


RODZAJE KURSÓW Angielski

Jakiego rodzaju kursu języka angielski szukasz?

Ogólne

Ogólne kursy języka angielskiego

Ogólne kursy angielskiego są dla dorosłych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania w języku angielskim. Większość kursów przeznaczona jest dla dorosłych w wieku od 16 lat. Dostępne są kursy 2 - 48 tygodniowe. Większość kursów zawiera średnio 30 zajęć w tygodniu.

Junior

Kursy języka angielskiego dla dzieci

Kurs idealny dla dzieci w wieku 4 - 12 lat i nastolatków w wieku 13 - 18 lat chcących uczyć się języka angielski w trakcie wakacji. Dostępne są kursy 4 - 8 tygodniowe w lecie od czerwca do sierpnia.

Business

Biznesowe kursy języka angielskiego

Indywidualne lekcje angielskiego biznesowego są dla biznesmenów i profesjonalistów, którzy chcą nauczyć się języka angielskiego tak szybko, jak to możliwe z niestandardowych lekcji i prywatnego nauczyciela angielskiego.

Profesjonalne

Angielski- kursy profesjonalne

Profesjonalne kursy języka angielskiego są dla profesjonalistów, którzy chcą uczyć się angielskiego w konkretnej dziedzinie, takich jak biznes, medycyna, prawo, lotnictwo i hotelarstwo.