2 najlepsze szkoły języka angielskiego w Bangkok w 2019 roku (od zł 841)

Ostatnio zrecenzowane szkoły języka angielskiego w Bangkok

International House Bangkok

Nauczyciele są bardzo przyjazne i native głośniki, dowiedziałem się dużo. Klasy są działania i aktywny tak ja miał zabawy z wielu różnych nauczycieli. Wrócę teraz bo cieszył się wiele doświadczeń. Bangkok jest naprawdę ekscytujące miasto z wielu... more

International House Bangkok

I przyczynił się do wielu rzeczy, naprawdę doceniam każdy, kto pracuje w tej szkole. Miał wziąć udział w ogólnym angielski Klasa rano i prywatnych klasy w godzinach popołudniowych na początku. Ale moje plany ma zmieniony z powodu mojej sytuacji.... more


RODZAJE KURSÓW Angielski

Jakiego rodzaju kursu języka angielski szukasz?

Ogólne

Ogólne kursy języka angielskiego

Ogólne kursy angielskiego są dla dorosłych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania w języku angielskim. Większość kursów przeznaczona jest dla dorosłych w wieku od 16 lat. Dostępne są kursy 2 - 48 tygodniowe. Większość kursów zawiera średnio 30 zajęć w tygodniu.

Przygotowanie do egzaminu

Kursy języka!of angielski przygotowujące do testów

Kursy angielski przygotowujące do testów są dla studentów, którzy chcą przygotować się do egzaminów z angielskiego aby poprawić perspektywy zatrudnienia lub dostać się na uniwersytet.

Business

Biznesowe kursy języka angielskiego

Indywidualne lekcje angielskiego biznesowego są dla biznesmenów i profesjonalistów, którzy chcą nauczyć się języka angielskiego tak szybko, jak to możliwe z niestandardowych lekcji i prywatnego nauczyciela angielskiego.