2 najlepsze szkoły języka angielskiego w Athens w 2019 roku (od zł 2,382)

Ostatnio zrecenzowane szkoły języka angielskiego w Athens

Center of Greek Language & Culture Alexander the Great - Athens

Podobał mi się mój tydzień codziennie prawie 2 godziny intensywnego greckiego. Maria była namiętną nauczycielką, starającą się wcisnąć jak najwięcej, zachowując czystość i równowagę z naciskiem i cierpliwością dla początkującego. Podobał mi się... more

Center of Greek Language & Culture Alexander the Great - Athens

Miałem tydzień intensywnych zajęć języka greckiego w tej szkole językowej w centrum Aten. Szkoła obsługuje bardzo małe klasy (3-4 uczniów) na różnych poziomach. To bardzo dobrze zarządzana szkoła. Mój nauczyciel był bardzo dobry; entuzjastycznie i... more


RODZAJE KURSÓW Angielski

Jakiego rodzaju kursu języka angielski szukasz?

Ogólne

Ogólne kursy języka angielskiego

Ogólne kursy angielskiego są dla dorosłych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania w języku angielskim. Większość kursów przeznaczona jest dla dorosłych w wieku od 16 lat. Dostępne są kursy 2 - 48 tygodniowe. Większość kursów zawiera średnio 30 zajęć w tygodniu.

Junior

Kursy języka angielskiego dla dzieci

Kurs idealny dla dzieci w wieku 4 - 12 lat i nastolatków w wieku 13 - 18 lat chcących uczyć się języka angielski w trakcie wakacji. Dostępne są kursy 4 - 8 tygodniowe w lecie od czerwca do sierpnia.

Przygotowanie do egzaminu

Kursy języka!of angielski przygotowujące do testów

Kursy angielski przygotowujące do testów są dla studentów, którzy chcą przygotować się do egzaminów z angielskiego aby poprawić perspektywy zatrudnienia lub dostać się na uniwersytet.