Popularne miejsca docelowe

Kursy języka Turecki w Stambuł z Language International
Ucz się Turecki
Stambuł

4 szkoły, 35 kursów idź

Kursy języka Turecki w Izmir z Language International
Ucz się Turecki
Izmir

3 szkoły, 13 kursów idź

Kursy języka Turecki w Antalya z Language International
Ucz się Turecki
Antalya

2 szkoły, 9 kursów idź

RODZAJE KURSÓW Turecki

Jakiego rodzaju kursu języka turecki szukasz?

Ogólne

Ogólne kursy języka tureckiego

Ogólne kursy tureckiego są dla dorosłych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania w języku tureckim. Większość kursów przeznaczona jest dla dorosłych w wieku od 16 lat. Dostępne są kursy 2 - 48 tygodniowe. Większość kursów zawiera średnio 30 zajęć w tygodniu.

Przygotowanie do egzaminu

Kursy języka!of turecki przygotowujące do testów

Kursy turecki przygotowujące do testów są dla studentów, którzy chcą przygotować się do egzaminów z tureckiego aby poprawić perspektywy zatrudnienia lub dostać się na uniwersytet.

Business

Biznesowe kursy języka tureckiego

Indywidualne lekcje tureckiego biznesowego są dla biznesmenów i profesjonalistów, którzy chcą nauczyć się języka tureckiego tak szybko, jak to możliwe z niestandardowych lekcji i prywatnego nauczyciela tureckiego.

Profesjonalne

Turecki- kursy profesjonalne

Profesjonalne kursy języka tureckiego są dla profesjonalistów, którzy chcą uczyć się tureckiego w konkretnej dziedzinie, takich jak biznes, medycyna, prawo, lotnictwo i hotelarstwo.

Specjalność

Specjalistyczne kursy języka tureckiego

Specjalistyczne kursy języka tureckiego są dla tych, którzy chcą uczyć się tureckiego i uczestniczyć w działaniach, takich jak sport, sztuka, jedzenie i inne.