Popularne miejsca docelowe

Kursy języka Rosyjski w Petersburg z Language International
Ucz się Rosyjski
Petersburg

9 szkół, 140 kursów idź

Kursy języka Rosyjski w Kijów z Language International
Ucz się Rosyjski
Kijów

4 szkoły, 34 kursy idź

Kursy języka Rosyjski w Moscow z Language International
Ucz się Rosyjski
Moscow

6 szkół, 26 kursów idź

RODZAJE KURSÓW Rosyjski

Jakiego rodzaju kursu języka rosyjski szukasz?

Ogólne

Ogólne kursy języka rosyjskiego

Ogólne kursy rosyjskiego są dla dorosłych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania w języku rosyjskim. Większość kursów przeznaczona jest dla dorosłych w wieku od 16 lat. Dostępne są kursy 2 - 48 tygodniowe. Większość kursów zawiera średnio 30 zajęć w tygodniu.

Przygotowanie do egzaminu

Kursy języka!of rosyjski przygotowujące do testów

Kursy rosyjski przygotowujące do testów są dla studentów, którzy chcą przygotować się do egzaminów z rosyjskiego aby poprawić perspektywy zatrudnienia lub dostać się na uniwersytet.

Business

Biznesowe kursy języka rosyjskiego

Indywidualne lekcje rosyjskiego biznesowego są dla biznesmenów i profesjonalistów, którzy chcą nauczyć się języka rosyjskiego tak szybko, jak to możliwe z niestandardowych lekcji i prywatnego nauczyciela rosyjskiego.

Trening dydaktyczny

Kursy nauczycielskie- rosyjski

Kursy rosyjski dla nauczycieli są dla zainteresowanych nauczaniem języka rosyjski za granicą. Istnieje ogromne zapotrzebowanie na wykwalifikowanych nauczycieli języka rosyjski na całym świecie z możliwością pracy w prawie każdym kraju

Profesjonalne

Rosyjski- kursy profesjonalne

Profesjonalne kursy języka rosyjskiego są dla profesjonalistów, którzy chcą uczyć się rosyjskiego w konkretnej dziedzinie, takich jak biznes, medycyna, prawo, lotnictwo i hotelarstwo.

Specjalność

Specjalistyczne kursy języka rosyjskiego

Specjalistyczne kursy języka rosyjskiego są dla tych, którzy chcą uczyć się rosyjskiego i uczestniczyć w działaniach, takich jak sport, sztuka, jedzenie i inne.