Popularne miejsca docelowe

Lizbona
Ucz się Portugalski
Lizbona

5szkół, 67 kursów idź

Rio de Janeiro
Ucz się Portugalski
Rio de Janeiro

4szkoły, 44 kursy idź

Faro
Ucz się Portugalski
Faro

1szkoła, 14 kursów idź

RODZAJE KURSÓW Portugalski

Jakiego rodzaju kursu języka portugalski szukasz?

Ogólne

Ogólne kursy języka portugalskiego

Ogólne kursy portugalskiego są dla dorosłych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania w języku portugalskim. Większość kursów przeznaczona jest dla dorosłych w wieku od 16 lat. Dostępne są kursy 2 - 48 tygodniowe. Większość kursów zawiera średnio 30 zajęć w tygodniu.

Przygotowanie do egzaminu

Kursy języka!of portugalski przygotowujące do testów

Kursy portugalski przygotowujące do testów są dla studentów, którzy chcą przygotować się do egzaminów z portugalskiego aby poprawić perspektywy zatrudnienia lub dostać się na uniwersytet.

Business

Biznesowe kursy języka portugalskiego

Indywidualne lekcje portugalskiego biznesowego są dla biznesmenów i profesjonalistów, którzy chcą nauczyć się języka portugalskiego tak szybko, jak to możliwe z niestandardowych lekcji i prywatnego nauczyciela portugalskiego.

Trening dydaktyczny

Kursy nauczycielskie- portugalski

Kursy portugalski dla nauczycieli są dla zainteresowanych nauczaniem języka portugalski za granicą. Istnieje ogromne zapotrzebowanie na wykwalifikowanych nauczycieli języka portugalski na całym świecie z możliwością pracy w prawie każdym kraju

Profesjonalne

Portugalski- kursy profesjonalne

Profesjonalne kursy języka portugalskiego są dla profesjonalistów, którzy chcą uczyć się portugalskiego w konkretnej dziedzinie, takich jak biznes, medycyna, prawo, lotnictwo i hotelarstwo.

Studia i praca

Programy nauka i praca- portugalski

Programy nauka i praca są dla dorosłych, którzy chcą nauczyć się języka portugalskiego i zdobyć doświadczenia zawodowego w tym samym czasie.

Specjalność

Specjalistyczne kursy języka portugalskiego

Specjalistyczne kursy języka portugalskiego są dla tych, którzy chcą uczyć się portugalskiego i uczestniczyć w działaniach, takich jak sport, sztuka, jedzenie i inne.