Popularne miejsca docelowe

Lizbona
Ucz się Portugalski
Lizbona

5 szkół, 67 kursów idź

Rio de Janeiro
Ucz się Portugalski
Rio de Janeiro

4 szkoły, 44 kursy idź

Faro
Ucz się Portugalski
Faro

1 szkoła, 14 kursów idź

RODZAJE KURSÓW Portugalski

Jakiego rodzaju kursu języka portugalski szukasz?

Ogólne

Ogólne kursy języka portugalskiego

Ogólne kursy portugalskiego są dla dorosłych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania w języku portugalskim. Większość kursów przeznaczona jest dla dorosłych w wieku od 16 lat. Dostępne są kursy 2 - 48 tygodniowe. Większość kursów zawiera średnio 30 zajęć w tygodniu.

Przygotowanie do egzaminu

Kursy języka!of portugalski przygotowujące do testów

Kursy portugalski przygotowujące do testów są dla studentów, którzy chcą przygotować się do egzaminów z portugalskiego aby poprawić perspektywy zatrudnienia lub dostać się na uniwersytet.

Business

Biznesowe kursy języka portugalskiego

Indywidualne lekcje portugalskiego biznesowego są dla biznesmenów i profesjonalistów, którzy chcą nauczyć się języka portugalskiego tak szybko, jak to możliwe z niestandardowych lekcji i prywatnego nauczyciela portugalskiego.

Trening dydaktyczny

Kursy nauczycielskie- portugalski

Kursy portugalski dla nauczycieli są dla zainteresowanych nauczaniem języka portugalski za granicą. Istnieje ogromne zapotrzebowanie na wykwalifikowanych nauczycieli języka portugalski na całym świecie z możliwością pracy w prawie każdym kraju

Profesjonalne

Portugalski- kursy profesjonalne

Profesjonalne kursy języka portugalskiego są dla profesjonalistów, którzy chcą uczyć się portugalskiego w konkretnej dziedzinie, takich jak biznes, medycyna, prawo, lotnictwo i hotelarstwo.

Studia i praca

Programy nauka i praca- portugalski

Programy nauka i praca są dla dorosłych, którzy chcą nauczyć się języka portugalskiego i zdobyć doświadczenia zawodowego w tym samym czasie.

Specjalność

Specjalistyczne kursy języka portugalskiego

Specjalistyczne kursy języka portugalskiego są dla tych, którzy chcą uczyć się portugalskiego i uczestniczyć w działaniach, takich jak sport, sztuka, jedzenie i inne.