Popularne miejsca docelowe

Hongkong
Ucz się Koreański
Hongkong

2 szkoły, 13 kursów idź

Seul
Ucz się Koreański
Seul

4 szkoły, 12 kursów idź

Atlanta
Ucz się Koreański
Atlanta

1 szkoła, 5 kursów idź

RODZAJE KURSÓW Koreański

Jakiego rodzaju kursu języka koreański szukasz?

Ogólne

Ogólne kursy języka koreańskiego

Ogólne kursy koreańskiego są dla dorosłych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania w języku koreańskim. Większość kursów przeznaczona jest dla dorosłych w wieku od 16 lat. Dostępne są kursy 2 - 48 tygodniowe. Większość kursów zawiera średnio 30 zajęć w tygodniu.

Junior

Kursy języka koreańskiego dla dzieci

Kurs idealny dla dzieci w wieku 4 - 12 lat i nastolatków w wieku 13 - 18 lat chcących uczyć się języka koreański w trakcie wakacji. Dostępne są kursy 4 - 8 tygodniowe w lecie od czerwca do sierpnia.

Przygotowanie do egzaminu

Kursy języka!of koreański przygotowujące do testów

Kursy koreański przygotowujące do testów są dla studentów, którzy chcą przygotować się do egzaminów z koreańskiego aby poprawić perspektywy zatrudnienia lub dostać się na uniwersytet.

Business

Biznesowe kursy języka koreańskiego

Indywidualne lekcje koreańskiego biznesowego są dla biznesmenów i profesjonalistów, którzy chcą nauczyć się języka koreańskiego tak szybko, jak to możliwe z niestandardowych lekcji i prywatnego nauczyciela koreańskiego.

Profesjonalne

Koreański- kursy profesjonalne

Profesjonalne kursy języka koreańskiego są dla profesjonalistów, którzy chcą uczyć się koreańskiego w konkretnej dziedzinie, takich jak biznes, medycyna, prawo, lotnictwo i hotelarstwo.

Studia i praca

Programy nauka i praca- koreański

Programy nauka i praca są dla dorosłych, którzy chcą nauczyć się języka koreańskiego i zdobyć doświadczenia zawodowego w tym samym czasie.