Kursy języka hiszpańskiego w Barcelonie
Szkoły języka hiszpańskiego

Barcelona

the best way to choose a language  

Szkoły języka hiszpańskiego w Barcelonie

Wszystkie szkoły w Barcelonie »

Ostatnio zrecenzowane szkoły języka hiszpańskiego w Barcelonie

International House Barcelona

Bardzo lubiłem mój nauczyciel Alberto. Podobały się również sposób, w jaki on uczy nas, z dużo zabawy i gry.<br><br>Urządzenia były w porządku. Pierwszy tydzień mieszkaliśmy w piwnicy, a w przyszłym tygodniu mieszkaliśmy w wiezy. Było... more

RODZAJE KURSÓW hiszpański

Jakiego rodzaju kursu języka hiszpański szukasz?

Niezależnie od tego, czy jesteś uczniem, biznesmenem czy podróżnikiem, istnieje kurs języka w Barcelonie w sam raz dla Ciebie. Prowadzone są kursy hiszpańskiego na wszystkich poziomach zaawansowania, dla każdego wieku i o pożądanej długości. Po prostu wybierz rodzaj kursu z listy poniżej aby rozpocząć.

courses icon
97
kursów

Ogólne kursy hiszpańskiego

Ogólne kursy hiszpańskiego są dla dorosłych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania w języku hiszpańskim. Większość kursów przeznaczona jest dla dorosłych w wieku od 16 lat. Dostępne są kursy 2 - 48 tygodniowe. Większość kursów zawiera średnio 30 zajęć w tygodniu.

courses icon
10
kursów

Kursy języka hiszpańskiego dla dzieci

Kurs idealny dla dzieci w wieku 4 - 12 lat i nastolatków w wieku 13 - 18 lat chcących uczyć się języka hiszpański w Barcelonie w trakcie wakacji. Dostępne są kursy 4 - 8 tygodniowe w lecie od czerwca do sierpnia.

courses icon
18
kursów

Kursy języka!of hiszpański przygotowujące do testów

Kurs idealny dla chcących przygotować się do certyfikatów/testów w celu poprawy kwalifikacji zawodowych lub dostania się na uczelnie w Hiszpanii. Dostępne są kursy 4 - 16 tygodniowe. Większość kursów zawiera średnio 30 zajęć w tygodniu.

courses icon
5
kursów

Kurs- biznesowy hiszpański

Język hiszpański w biznesie kursy w Barcelonie są dla biznesmenów i profesjonalistów, którzy chcą uczyć się hiszpańskiego, aby móc robić interesy na arenie międzynarodowej.

courses icon
12
kursów

Hiszpański- kursy profesjonalne

Profesjonalne kursy hiszpańskiego w Barcelonie są dla profesjonalistów, którzy chcą uczyć się języka hiszpańskiego w konkretnej dziedzinie, takich jak biznes, prawo, medycyna, lotnictwo i hotelarstwo.

courses icon
5
kursów

Programy nauka i praca- hiszpański

Work-study hiszpański courses in Barcelona are for those who want to work and study

courses icon
31
kurs

Specjalistyczne kursy- język hiszpański

Specjalistyczne kursy języka hiszpańskiego w Barcelonie są dla tych, którzy chcą uczyć się hiszpańskiego i uczestniczyć w działaniach, takich jak sport, sztuka, jedzenie i inne.