Popularne miejsca docelowe

Tokio

Ucz się Japoński

Tokio

8szkół, 41 kurs idź

Fukuoka

Ucz się Japoński

Fukuoka

2szkoły, 18 kursów idź

Kobe

Ucz się Japoński

Kobe

2szkoły, 10 kursów idź

RODZAJE KURSÓW Japoński

Jakiego rodzaju kursu języka japoński szukasz?

Ogólne

Ogólne kursy języka japońskiego

Ogólne kursy japońskiego są dla dorosłych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania w języku japońskim. Większość kursów przeznaczona jest dla dorosłych w wieku od 16 lat. Dostępne są kursy 2 - 48 tygodniowe. Większość kursów zawiera średnio 30 zajęć w tygodniu.

Junior

Kursy języka japońskiego dla dzieci

Kurs idealny dla dzieci w wieku 4 - 12 lat i nastolatków w wieku 13 - 18 lat chcących uczyć się języka japoński w trakcie wakacji. Dostępne są kursy 4 - 8 tygodniowe w lecie od czerwca do sierpnia.

Przygotowanie do egzaminu

Kursy języka!of japoński przygotowujące do testów

Kursy japoński przygotowujące do testów są dla studentów, którzy chcą przygotować się do egzaminów z japońskiego aby poprawić perspektywy zatrudnienia lub dostać się na uniwersytet.

Profesjonalne

Japoński- kursy profesjonalne

Profesjonalne kursy języka japońskiego są dla profesjonalistów, którzy chcą uczyć się japońskiego w konkretnej dziedzinie, takich jak biznes, medycyna, prawo, lotnictwo i hotelarstwo.

Specjalność

Specjalistyczne kursy języka japońskiego

Specjalistyczne kursy języka japońskiego są dla tych, którzy chcą uczyć się japońskiego i uczestniczyć w działaniach, takich jak sport, sztuka, jedzenie i inne.