Popularne miejsca docelowe

Amman
Ucz się Arabski
Amman

4szkoły, 98 kursów idź

Kair
Ucz się Arabski
Kair

6szkół, 62 kursy idź

Dubaj
Ucz się Arabski
Dubaj

5szkół, 50 kursów idź

RODZAJE KURSÓW Arabski

Jakiego rodzaju kursu języka arabski szukasz?

Ogólne

Ogólne kursy języka arabskiego

Ogólne kursy arabskiego są dla dorosłych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania w języku arabskim. Większość kursów przeznaczona jest dla dorosłych w wieku od 16 lat. Dostępne są kursy 2 - 48 tygodniowe. Większość kursów zawiera średnio 30 zajęć w tygodniu.

Junior

Kursy języka arabskiego dla dzieci

Kurs idealny dla dzieci w wieku 4 - 12 lat i nastolatków w wieku 13 - 18 lat chcących uczyć się języka arabski w trakcie wakacji. Dostępne są kursy 4 - 8 tygodniowe w lecie od czerwca do sierpnia.

Przygotowanie do egzaminu

Kursy języka!of arabski przygotowujące do testów

Kursy arabski przygotowujące do testów są dla studentów, którzy chcą przygotować się do egzaminów z arabskiego aby poprawić perspektywy zatrudnienia lub dostać się na uniwersytet.

Business

Biznesowe kursy języka arabskiego

Indywidualne lekcje arabskiego biznesowego są dla biznesmenów i profesjonalistów, którzy chcą nauczyć się języka arabskiego tak szybko, jak to możliwe z niestandardowych lekcji i prywatnego nauczyciela arabskiego.

Profesjonalne

Arabski- kursy profesjonalne

Profesjonalne kursy języka arabskiego są dla profesjonalistów, którzy chcą uczyć się arabskiego w konkretnej dziedzinie, takich jak biznes, medycyna, prawo, lotnictwo i hotelarstwo.

Studia i praca

Programy nauka i praca- arabski

Programy nauka i praca są dla dorosłych, którzy chcą nauczyć się języka arabskiego i zdobyć doświadczenia zawodowego w tym samym czasie.

Specjalność

Specjalistyczne kursy języka arabskiego

Specjalistyczne kursy języka arabskiego są dla tych, którzy chcą uczyć się arabskiego i uczestniczyć w działaniach, takich jak sport, sztuka, jedzenie i inne.