Popularne miejsca docelowe

Petersburg
Ucz się Rosyjski
Petersburg

10szkół, 139 kursów idź

Moscow
Ucz się Rosyjski
Moscow

7szkół, 48 kursów idź

Kijów
Ucz się Rosyjski
Kijów

3szkoły, 27 kursów idź

RODZAJE KURSÓW Rosyjski

Jakiego rodzaju kursu języka rosyjski szukasz?

Ogólne

Ogólne kursy języka rosyjskiego

Ogólne kursy rosyjskiego są dla dorosłych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania w języku rosyjskim. Większość kursów przeznaczona jest dla dorosłych w wieku od 16 lat. Dostępne są kursy 2 - 48 tygodniowe. Większość kursów zawiera średnio 30 zajęć w tygodniu.

Przygotowanie do egzaminu

Kursy języka!of rosyjski przygotowujące do testów

Kursy rosyjski przygotowujące do testów są dla studentów, którzy chcą przygotować się do egzaminów z rosyjskiego aby poprawić perspektywy zatrudnienia lub dostać się na uniwersytet.

Business

Biznesowe kursy języka rosyjskiego

Indywidualne lekcje rosyjskiego biznesowego są dla biznesmenów i profesjonalistów, którzy chcą nauczyć się języka rosyjskiego tak szybko, jak to możliwe z niestandardowych lekcji i prywatnego nauczyciela rosyjskiego.

Trening dydaktyczny

Kursy nauczycielskie- rosyjski

Kursy rosyjski dla nauczycieli są dla zainteresowanych nauczaniem języka rosyjski za granicą. Istnieje ogromne zapotrzebowanie na wykwalifikowanych nauczycieli języka rosyjski na całym świecie z możliwością pracy w prawie każdym kraju

Profesjonalne

Rosyjski- kursy profesjonalne

Profesjonalne kursy języka rosyjskiego są dla profesjonalistów, którzy chcą uczyć się rosyjskiego w konkretnej dziedzinie, takich jak biznes, medycyna, prawo, lotnictwo i hotelarstwo.

Specjalność

Specjalistyczne kursy języka rosyjskiego

Specjalistyczne kursy języka rosyjskiego są dla tych, którzy chcą uczyć się rosyjskiego i uczestniczyć w działaniach, takich jak sport, sztuka, jedzenie i inne.