Kursy języka francuskiego w Paryżu
Szkoły języka francuskiego

Paryż

the best way to choose a language  

Szkoły języka francuskiego w Paryżu

Wszystkie szkoły w Paryżu »

Ostatnio zrecenzowane szkoły języka francuskiego w Paryżu


RODZAJE KURSÓW francuski

Jakiego rodzaju kursu języka francuski szukasz?

Niezależnie od tego, czy jesteś uczniem, biznesmenem czy podróżnikiem, istnieje kurs języka w Paryżu w sam raz dla Ciebie. Prowadzone są kursy francuskiego na wszystkich poziomach zaawansowania, dla każdego wieku i o pożądanej długości. Po prostu wybierz rodzaj kursu z listy poniżej aby rozpocząć.

courses icon
65
kursów

Ogólne kursy francuskiego

Ogólne kursy francuskiego są dla dorosłych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania w języku francuskim. Większość kursów przeznaczona jest dla dorosłych w wieku od 16 lat. Dostępne są kursy 2 - 48 tygodniowe. Większość kursów zawiera średnio 30 zajęć w tygodniu.

courses icon
12
kursów

Kursy języka francuskiego dla dzieci

Kurs idealny dla dzieci w wieku 4 - 12 lat i nastolatków w wieku 13 - 18 lat chcących uczyć się języka francuski w Paryżu w trakcie wakacji. Dostępne są kursy 4 - 8 tygodniowe w lecie od czerwca do sierpnia.

courses icon
27
kursów

Kursy języka!of francuski przygotowujące do testów

Kurs idealny dla chcących przygotować się do certyfikatów/testów w celu poprawy kwalifikacji zawodowych lub dostania się na uczelnie we Francji. Dostępne są kursy 4 - 16 tygodniowe. Większość kursów zawiera średnio 30 zajęć w tygodniu.

courses icon
7
kursów

Kurs- biznesowy francuski

Język francuski w biznesie kursy w Paryżu są dla biznesmenów i profesjonalistów, którzy chcą uczyć się francuskiego, aby móc robić interesy na arenie międzynarodowej.

courses icon
13
kursów

Francuski- kursy profesjonalne

Profesjonalne kursy francuskiego w Paryżu są dla profesjonalistów, którzy chcą uczyć się języka francuskiego w konkretnej dziedzinie, takich jak biznes, prawo, medycyna, lotnictwo i hotelarstwo.

courses icon
23
kursy

Specjalistyczne kursy- język francuski

Specjalistyczne kursy języka francuskiego w Paryżu są dla tych, którzy chcą uczyć się francuskiego i uczestniczyć w działaniach, takich jak sport, sztuka, jedzenie i inne.