Kursy języka angielskiego w Nowym Jorku
Szkoły języka angielskiego

Nowy Jork

the best way to choose a language  

Szkoły języka angielskiego w Nowym Jorku

Wszystkie szkoły w Nowym Jorku »

Ostatnio zrecenzowane szkoły języka angielskiego w Nowym Jorku

LSI New York

Szkoła nie jest tak źle. To było bardzo dobrze wyposażone i nowoczesne. Profesor był wielki, jak również. Jednak głównym problemem był na poziomie orientacji. Szkoła przyjęła mój wniosek o ogólne kurs języka angielskiego dla klasy po południu na... more

LSI New York

Wziąłem tylko kurs intensywny tydzień, ale to było wspaniałe doświadczenie, aby odświeżyć mój angielski i nauczyć tętniącej życiem American Business wyrażeń, zwrotów, slangs. Bardzo przydatne dla rzeczywistej sytuacji życia. Nauczyciel był bardzo... more

RODZAJE KURSÓW angielski

Jakiego rodzaju kursu języka angielski szukasz?

Niezależnie od tego, czy jesteś uczniem, biznesmenem czy podróżnikiem, istnieje kurs języka w Nowym Jorku w sam raz dla Ciebie. Prowadzone są kursy angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania, dla każdego wieku i o pożądanej długości. Po prostu wybierz rodzaj kursu z listy poniżej aby rozpocząć.

courses icon
117
kursów

Ogólne kursy angielskiego

Ogólne kursy angielskiego są dla dorosłych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania w języku angielskim. Większość kursów przeznaczona jest dla dorosłych w wieku od 16 lat. Dostępne są kursy 2 - 48 tygodniowe. Większość kursów zawiera średnio 30 zajęć w tygodniu.

courses icon
16
kursów

Kursy języka angielskiego dla dzieci

Kurs idealny dla dzieci w wieku 4 - 12 lat i nastolatków w wieku 13 - 18 lat chcących uczyć się języka angielski w Nowym Jorku w trakcie wakacji. Dostępne są kursy 4 - 8 tygodniowe w lecie od czerwca do sierpnia.

courses icon
84
kursy

Kursy języka!of angielski przygotowujące do testów

Kurs idealny dla chcących przygotować się do certyfikatów/testów w celu poprawy kwalifikacji zawodowych lub dostania się na uczelnie w USA. Dostępne są kursy 4 - 16 tygodniowe. Większość kursów zawiera średnio 30 zajęć w tygodniu.

courses icon
23
kursy

Kurs- biznesowy angielski

Język angielski w biznesie kursy w Nowym Jorku są dla biznesmenów i profesjonalistów, którzy chcą uczyć się angielskiego, aby móc robić interesy na arenie międzynarodowej.

courses icon
2
kursy

Kursy nauczycielskie- angielski

Nauczycielskie kursy angielskiego w Nowym Jorku są dla nauczycieli zainteresowanych nauczaniem języka angielskiego za granicą. Istnieje ogromne zapotrzebowanie na wykwalifikowanych nauczycieli języka angielskiego na całym świecie z możliwością pracy w prawie każdym kraju na całym świecie.

courses icon
12
kursów

Angielski- kursy profesjonalne

Profesjonalne kursy angielskiego w Nowym Jorku są dla profesjonalistów, którzy chcą uczyć się języka angielskiego w konkretnej dziedzinie, takich jak biznes, prawo, medycyna, lotnictwo i hotelarstwo.

courses icon
3
kursy

Programy nauka i praca- angielski

Work-study angielski courses in Nowy Jork are for those who want to work and study

courses icon
37
kursów

Specjalistyczne kursy- język angielski

Specjalistyczne kursy języka angielskiego w Nowym Jorku są dla tych, którzy chcą uczyć się angielskiego i uczestniczyć w działaniach, takich jak sport, sztuka, jedzenie i inne.