Kursy języka angielskiego w Londynie
Szkoły języka angielskiego

Londyn

the best way to choose a language  

Szkoły języka angielskiego w Londynie

Wszystkie szkoły w Londynie »

Ostatnio zrecenzowane szkoły języka angielskiego w Londynie

Speak Up London

Zajęcia były bardzo ciekawe. Nauczyciele byli specjaliści. Klasa mówiąc było bardzo dobre doświadczenie. Wymiany wśród uczniów były dobre, ale niektórzy nauczyciele używać go dużo, więc nie zapewniają one wiele do studentów.<br>Ogólnie rzecz... more

RODZAJE KURSÓW angielski

Jakiego rodzaju kursu języka angielski szukasz?

Niezależnie od tego, czy jesteś uczniem, biznesmenem czy podróżnikiem, istnieje kurs języka w Londynie w sam raz dla Ciebie. Prowadzone są kursy angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania, dla każdego wieku i o pożądanej długości. Po prostu wybierz rodzaj kursu z listy poniżej aby rozpocząć.

courses icon
227
kursów

Ogólne kursy angielskiego

Ogólne kursy angielskiego są dla dorosłych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania w języku angielskim. Większość kursów przeznaczona jest dla dorosłych w wieku od 16 lat. Dostępne są kursy 2 - 48 tygodniowe. Większość kursów zawiera średnio 30 zajęć w tygodniu.

courses icon
85
kursów

Kursy języka angielskiego dla dzieci

Kurs idealny dla dzieci w wieku 4 - 12 lat i nastolatków w wieku 13 - 18 lat chcących uczyć się języka angielski w Londynie w trakcie wakacji. Dostępne są kursy 4 - 8 tygodniowe w lecie od czerwca do sierpnia.

courses icon
179
kursów

Kursy języka!of angielski przygotowujące do testów

Kurs idealny dla chcących przygotować się do certyfikatów/testów w celu poprawy kwalifikacji zawodowych lub dostania się na uczelnie w Wielkiej Brytanii. Dostępne są kursy 4 - 16 tygodniowe. Większość kursów zawiera średnio 30 zajęć w tygodniu.

courses icon
44
kursy

Kurs- biznesowy angielski

Język angielski w biznesie kursy w Londynie są dla biznesmenów i profesjonalistów, którzy chcą uczyć się angielskiego, aby móc robić interesy na arenie międzynarodowej.

courses icon
2
kursy

Kursy nauczycielskie- angielski

Nauczycielskie kursy angielskiego w Londynie są dla nauczycieli zainteresowanych nauczaniem języka angielskiego za granicą. Istnieje ogromne zapotrzebowanie na wykwalifikowanych nauczycieli języka angielskiego na całym świecie z możliwością pracy w prawie każdym kraju na całym świecie.

courses icon
18
kursów

Angielski- kursy profesjonalne

Profesjonalne kursy angielskiego w Londynie są dla profesjonalistów, którzy chcą uczyć się języka angielskiego w konkretnej dziedzinie, takich jak biznes, prawo, medycyna, lotnictwo i hotelarstwo.

courses icon
6
kursów

Programy nauka i praca- angielski

Work-study angielski courses in Londyn are for those who want to work and study

courses icon
85
kursów

Specjalistyczne kursy- język angielski

Specjalistyczne kursy języka angielskiego w Londynie są dla tych, którzy chcą uczyć się angielskiego i uczestniczyć w działaniach, takich jak sport, sztuka, jedzenie i inne.